V patnáctém kole krajské soutěže mužů v ledním hokeji Sršni přivítali na domácím stadionu tým Tatranu Sedlčany. Hosté ze spodku tabulky, povzbuzeni vítězstvím z předešlého kola, nepřijeli dát svou kůži zadarmo. Sršni chtěli jen vítězství za tři body.

.
SK Sršni Kutná Hora – TJ Tatran Sedlčany 9:1
(2:1, 4:0, 3:0)

I když Stanislav Bednář neměl k dispozici některé útočníky (především zraněného Jana Tvrdíka), mohl zkompletovat tři kompletní pětky. Do sestavy se vrátil po nepříjemném zranění ramene obránce David Čejka a novou posilou obrany se stal Tomáš Poláček (Kolín).
Utkání začalo ve svižném tempu a již ve třetí minutě se Sršni ujali vedení po průniku a zakončení Charváta. Hosté však za čtyři minuty potrestali chybu Sršňů v obraném pásmu a vyrovnali. Za další půlminutu se zapsal do střeleckých listin Pácal, když z ostrého úhlu překvapil sedlčanského brankáře. Další branka už do první sirény nepadla, i když domácí měli více ze hry a výrazně přestříleli svého soupeře.
Druhá třetina měla podobný průběh jako první, ovšem puky musel ze své sítě lovit jen hostující brankář. Nejprve Janota přesnou dělovkou z kruhu vymetl pavučinu Sedlčanské brány a čtvrtou branku přidal do téhož místa Jelínek po Pácalově nahrávce mezi kruhy. Povzbuzení domácí v útočných choutkách několikrát „zapomněli“ na obranu, ovšem hosté to nedokázali využít. V polovině utkání se v závaru na brankovišti hostí prosadil Sádlo a tři minuty před druhou sirénou Siváček ve spolupráci s Charvátem rozsvítil na tabuli šestku.
Ve třetí třetině již rozhodnutého utkání se Sršni snažili navýšit vedení a neudělat zbytečné chyby. Dvanáct minut před koncem Andrle nahrál obránci Poláčkovi, který si při své premiéře nabruslil do útočného pásma a vstřelil sedmý gól. O minutu později se prosadil průnikem Sádlo (8:1) a na poslední branku nahrál Švejdovi, kterého povedené zakončení byl poslední zápis střelecké statistiky. Desátou branku na přání diváků se již vstřelit nepovedlo, ovšem tři další body do tabulky jsou chtěným faktem.
Příští kolo odehrají Sršni v Milevsku proti TJ Božetice 25. ledna.