Obrazem: Sršni na domácím ledě podruhé prohráli, také tentokrát s HK Kralupy

V neděli přivítali Sršni na svém ledě další tým z čela tabulky HK Kralupy. Hosté jdoucí za postupem potřebovali nutně vyhrát a domácí jim chtěli oplatit předchozí porážky. Kutnohorskou sestavu komplikovala další zranění z předchozího zápasu. Martin Meloun je vyřazen do konce sezóny, obránce David Čejka snad ještě nastoupí. …………………………………………………….

4. kolo nadstavby KSM: Sršni Kutná Hora – HK Kralupy 1:4 (1:3, 0:0, 0:1)
Od první buly se do sebe oba soupeři pořádně zakousli ve vysokém tempu. Ve čtvrté minutě hosté potrestali chybu domácí rozehrávky a ujali se vedení. V osmé minutě využili svou první početní výhodu a povedenou střelou do horního růžku branky podruhé překonali Šimona Balhama. Sršni si vypracovali několik slibných příležitostí, ale další branku vsítili opět hosté ve čtrnácté minutě. Odpověď přišla za devatenáct vteřin. Jelínek našel přihrávkou rozjetého Hetfleische, který tvrdou ranou skóroval a povzbudil spoluhráče. Do první sirény se už skóre nepohnulo, ovšem Sršni přišli o dalšího obránce. Jan Vaněk si poranil tříslo a musel z utkání odstoupit.
Druhá třetina přinesla vyrovnanou hru se šancemi na obou stranách. Mrazivá událost však na čas zahnala hokejové emoce. Po srážce s hráčem a nekontrolovaném nárazu hlavou do mantinelu zůstal bezvládně ležet na ledu hlavní rozhodčí Machač, kterého odvezla záchranná služba přímo z ledové plochy do nemocnice. Naštěstí se jednalo „jen“ o otřes mozku. Další průběh druhé třetiny byl vyrovnaný a Sršňům se nepovedlo skórovat, ani když špatná rozehrávka soupeře nabídla gólovou příležitost v samém závěru třetiny. Pro bolest hlavy po úderu odstoupil další domácí hráč Michal Jirek.
Do třetí třetiny vstupovali Sršni se snahou ještě zkusit otočit vývoj skóre. Zkušený soupeř se už nikam nehnal a poctivě bránil. Po odstoupení dalšího hráče, Lukáše Rudolfského, na to už nezbývalo zbytku týmu dost sil. Naopak hostům se povedlo osm minut před koncem potvrdit své vítězství čtvrtým gólem.

Hynek Macháček, SK Sršni Kutná Hora


Branka Sršňů:
 Hetfleisch (Jelínek)

Sestava: Balham (Myřátský) – Vaněk, Siváček, Tvrdík II, Krejza, Krištof, Jirek, Rudolfský, Charvát, Tvrdík, Hynek, Jelínek, Sádlo, Hetfleisch, Andrle. Trenér: F. Coubal

Vyloučení: 10/8

Poslední domácí utkání sezóny odehrají Sršni v neděli  2. března od 17:30 proti HC Zlonice.

no images were found

 

.