Kutnohorští  Sršni přivítali v neděli v posledním domácím utkání nadstavby krajské soutěže tým HC Zlonice. Při absenci trenéra Františka Coubala, který je momentálně v zahraničí, se týmu ujal Jaroslav Eisenhammer. Sršni před domácím publikem, v zápase, který už v podstatě o ničem nerozhodoval, podlehli 4:5. …………………………………………………………..

4. kolo nadstavby KSM: Sršni Kutná Hora – Zlonice 4:5 (0:0, 2:3, 2:2)
První třetina začala ve vlažném tempu a nepřinesla celkem nic zajímavého. Žádný ze soupeřů se nemohl dostat do tempa a otevřít skóre. To se změnilo hned v úvodu druhé části. Stažená sestava Sršňů a rychlý gól Rudolfského v přesilovce nastartoval útočné choutky domácího týmu. Hosté však z rychlých protiútoků dokonale zaskočili domácí a otočili vývoj třemi góly v šesti minutách. Pět minut před koncem druhé části Sršni využili další přesilovku, když Pálek našel přihrávkou Hetfleische, který dal kontaktní branku.
Ve třetí části chtěli Sršni otočit nepříznivý stav a to se jim povedlo. Zatlačili soupeře do defenzivy a po Čejkově asistenci vyrovnal Rudolfský na 3:3. Devět minut před koncem se prosadil dorážkou mladík Marvan po Rudolfského střele a na střídačce Sršňů panoval optimismus. Ten však houževnatý soupeř dokázal dokonale změnit ve zklamání. V padesáté šesté a padesáté osmé minutě znova strhl vedení na svou stranu. Power-play domácích k vyrovnání stavu již nevedlo a tak body putují do Zlonic.

Hynek Macháček, SK Sršni Kutná Hora

Branky Sršňů: Rudolfský (Čejka, Jirek), Hetfleisch (Pálek, Andrle), Rudolfský (Čejka), Marvan (Rudolfský).

Sestava: Balham – Čejka, Marvan, Pálek, Tvrdík II, Krištof, Krejza, Šváb, Švejda, Jirek, Rudolfský, Charvát, Tvrdík, Hynek, Kaiser, Sádlo, Hetfleisch, Andrle, Siváček, Jelínek.

Vyloučení: 6/12.
.

Poslední utkání soutěže odehrají Sršni na ZS Kolín proti HC Žabonosy v sobotu 8. března.