PROGRAM MĚSTSKÉHO TYLOVA DIVADLA NA DUBEN 2017

Divadlo má charakter moderní funkcionalistické budovy, velmi dobře architektonicky i technicky řešené, která se nachází v centru města. Hlediště divadla má kapacitu 507 míst, z toho 6 bezbariérových. Kromě hlavního sálu, má divadlo menší sál – tzv. bývalou Loutkovou scénu, která byla v minulosti využívána místním loutkářským souborem. V roce 2015 proběhla její rozsáhlá rekonstrukce a z Loutkové scény se stala scéna Malá, která má kapacitu 95 míst.

VELKÁ SCÉNA

  1. 4. | 19:00 hod. TO JE PĚKNÉ, CO DĚLÁTE

Tylova herecká škola, Kutná Hora. Jak dokáže nechtěně vytočené číslo nabourat dlouhodobé přátelství a dohnat člověka až k pokusu o sebevraždu houbičkou na nádobí, uvidíte v komedii současné francouzské dramatičky Carol Greep v podání studentů herectví. Vstupné: 120 Kč.

  1. 4. | 15:00 hod. KOCOUR V BOTÁCH

Divadlo Dokola, Tábor. Výpravné loutkové představení pro děti na motivy francouzské pohádky Charlese Perraulta o chudém mládenci a jeho veselém společníku, kterému nikdo jinak neřekne než Kocour v botách. Vstupné: 70 Kč.

  1. 4. | 19:00 hod. SCREAMERS – 20 LET S VÁMI

Ano, je to tady a je to neuvěřitelné! Skupina Screamers oslaví v roce 2017 již 20. narozeniny! Staňte se i vy všichni součástí našeho velkého narozeninového turné. Zavzpomínáme na nejzábavnější a Vámi nejoblíbenější scénky a písničky, které jste mohli vidět za celou dobu působení skupiny Screamers a samozřejmě se můžete těšit i na spoustu nového, co jste ještě neviděli, o čem jste ještě neslyšeli. Vstupné: 290 Kč.

  1. 4. | 19:00 hod. MANŽELSKÝ ČTYŘÚHELNÍK / Jakub Zindulka

Agentura Fany, Praha. Ztřeštěná komedie o rozdílech mezi muži a ženami, komedie o životě, který všichni dobře známe a který nás přesto znovu a znovu dokáže překvapovat. Hrají: Dana Homolová, Michaela Badinková, Daniel Rous a Martin Kraus. Režie: Jakub Zindulka. Vstupné: 300, 280, 250 Kč.

  1. 4. | 19:00 hod. HANA ZAGOROVÁ

Na diváky čeká téměř dvou a půl hodinový koncert, kde zazpívá Petr Rezek svoje největší hity, dále bude zpívat paní Zagorová hity svojí kariéry a během celého večera zazní duety Hanky a Petra. Celým večer doprovází skupina Jiřího Dvořáka Boom! Band. Vstupné: 690, 590, 490 Kč.

  1. 4. | 19:00 hod. ANI ZA MILION! / Michaela Doležalová, Roman Vencl

Divadlo v Rytířské, Praha. Atraktivní a netradiční prostředí přímořského majáku, brilantní dialogy, strhující tempo, inteligentní humor a originální zápletka dávají této hře obrovský potenciál. Hrají: Adéla Gondíková, Jiří Langmajer. Režie: Petr Hruška. Vstupné: 250 Kč.

  1. 4. | 15:00 hod. ZÁBAVNÝ VEČER S MIRKEM JIŘIŠTOU

Pořad oblíbeného kutnohorského kapelníka Mirka Jiřišty a jeho přátel. Vstupné: 190, 120 Kč.

  1. 4. | 19:00 hod. 4 SESTRY / Patrik Hartl

Studio Dva divadlo, Praha. Komedie o módě, dietě, touze po lásce, milostných dobrodružstvích, chlípném včelaři a překvapení v kompostu… Hrají: Ivana Chýlková, Berenika Kohoutová, Jana Stryková, Anna Šišková, Roman Štabrňák. Režie: Patrik Hartl. Vstupné: 350 Kč.

MALÁ SCÉNA

  1. 4. | 16:00 hod. KOUZELNÉ KŘESADLO / H. CH. ANDERSEN

Divadlo Pohádka, Praha. V pohádkovém příběhu plném čar a kouzel se setkáváme s vysloužilým vojákem Jankem, který získá kouzelné křesadlo a s pomocí mocného strážce, svého dobrého srdce a veselé mysli ochrání sebe i celé království před úmysly zlé babice.  Navíc získá srdce krásné princezny Johanky. Vstupné: 80 Kč.

Změna programu vyhrazena!

www.divadlo-kutnahora.cz