Tylovo divadlo láká na abonmá

Příjemný vzkaz z kutnohorského divadla: Vážení a milí diváci Městského Tylova divadla v Kutné Hoře.  Na rok 2013 jsme si pro Vás připravili tuto nabídku abonentních titulů, kterou můžete v současné době zakoupit v pokladně Tylova divadla. Těšíme se na Vás. Veronika Lebedová, ředitelka divadla.

 

 

Únor
GALA PRO GOGOLA – Nikolaj Vasiljevič Gogol
Účinkují: Jan Přeučil, Jaroslav Svěcený
Hra o životě ministerského, nešťastně zamilovaného úředníka, který pomaten uvěří, že rozumí psí řeči a stává se ve svých snech španělským králem.

Březen
BYLO NÁS PĚT – Karel Poláček
Klicperovo divadlo, Hradec Králové
Hrají: Pavlína Štorková, František Staněk, Miroslav Zavičár, Jakub Tvrdík, David Smečka, Ondřej Malý a další. Dobrodružství nezapomenutelných dětských hrdinů. Atmosféru předválečných let podpoří dobové šlágry v živém podání výjimečně muzikálního hereckého souboru.

Duben
DÁMA S KAMÉLIEMI – René de Ceccatty
Divadlo Antonína Dvořáka, Příbram
Hrají: Sabina Laurinová, Helena Karochová, Kateřina Fixová, Petra Duspivová, Jiří Vojta, Lukáš Král a další. Příběh kurtizány, která poznala pravou lásku, ale kvůli pokrytecké morálce společnosti i vinou svého podlomeného zdraví ji nemohla naplno prožít.

Květen
PAN KAPLAN MÁ TŘÍDU RÁD – Leo Rosten
Divadlo ABC, Praha
Hrají: Oldřich Vízner, Jaroslav Vlach, Lubomír Lipský / Dalimil Klapka, Stanislav Fišer, Jiří Klem, Jitka Smutná a další. Příběh o zdolávání neuvěřitelných zákrut cizího jazyka ve třídě plné lidí, kteří už dávno překročili školní léta.

Září
LIMONÁDOVÝ JOE – Jiří Brdečka
Městské divadlo Mladá Boleslav
Hrají: Václav Šanda, Petr Halíček, Ivana Nováčková, Dagmar Teichmannová, Miroslav Babuský, Petr Bucháček, Martin Hrubý a další. První a zatím jediný český hudební western, kde se zpívá a žije, i když už jsou všichni mrtvolami.

Říjen
ŽELARY – Květa Legátová
Divadlo Rokoko, Praha
Hrají: Evellyn Pacoláková, Vasil Fridrich, Jitka Smutná, Oldřich Vízner, Jaromír Nosek, Veronika Janů, Viktor Dvořák a další. Originální divadelní adaptace dvou jedinečných českých knih od jedinečné české spisovatelky Květy Legátové.

Listopad
HLEDÁM MILENCE, ZN. SPĚCHÁ – Miroslav Oupic, Jindra Kriegel
Divadlo Artur, Praha
Hrají: Jindra Kriegel, Bára Mottlová / Míša Kuklová, Miroslav Šimůnek, Veronika Nová / Dominika Kadlčková a další. Situační černá komedie s velmi překvapivým koncem přibližuje s humorem a ironií co všechno jsou lidé pro peníze a nové milostné vztahy ochotni udělat.

Prosinec
POHLEĎ A BUDEŠ UDIVEN – John Patrick
Divadlo Palace, Praha
Hrají: Jiří Langmajer, Máša Málková, Petr Křiváček, David Suchařípa, Martina Hudečková, Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová. Duchařská komedie, ve které se střetává náš svět se světem zemřelých – aneb varování pro všechny, kteří se těší, že je po smrti čeká klidný život.

Více informací naleznete na www.divadlo-kutnahora.cz.

 

Na snímku Miluše Bittnerová v představení Pohleď a budeš udiven, Divadlo Palace /Foto: Jiří N. Jelínek/

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Name

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.