Pozvánka: Komorní orchestr Vox Bohemica se představí v Jezuitské koleji

Warning: Illegal string offset 'width' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29 Warning: Illegal string offset 'height' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29

Komorní orchestr Vox Bohemica zve na koncert, který se uskuteční v neděli 23. února od 18. hodin v konferenčním sále GASK. Pod taktovkou Tomáše Charváta na koncertě zazní skladby od Wolfganga Amadea Mozarta, Gustava Holsta, Paula Hindemitha a Philipa Glasse. ……………………………………………………..

Komorní smyčcový orchestr Vox Bohemica je orchestr se sídlem v Českém Brodě. Jeho členové jsou amatérští i profesionální hudebníci širokého regionu (Český Brod, Kolín, Kutná Hora, Praha). Reprodukční styl orchestru vychází z bohatých tradic české komorní hry. Je ovlivněn temperamentem, elánem a technickou dovedností svých členů a orchestrálním obsazením. V bohatém repertoáru jsou zahrnuta díla všech stylových období – od barokního po tvorbu soudobou.

(tz)
.

Vox Bohemica 2014

 

.