Finále Okresnifotbal.cz Superpoháru se na Kaňku v neděli v podvečer nedohrálo. Ve 25. minutě utkání musel rozhodčí Lubomír Ledvina utkání ukončit kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám. Na hřiště létaly větvě, slunečníky i párty stany. ………………………………………………………………….

Sedlec – Kutná Hora B 1:0, utkání přerušeno ve 25. minutě.

Skóre zápasu otevřel v 17. minutě povedenou ranou z trestného kopu sedlecký Martin Volenec, jenže za necelých osm minut muselo být utkání přerušeno. Oba týmy ještě chvíli čekaly, zda se počasí neumoudří, ale nakonec se dohodly na dohrání utkání ve středu 14. srpna od 18. hodin na Kaňku. Začínat se bude tam, kde se skončilo. Tedy ve 25. minutě za stavu 1:0 pro Sedlec.