Mužský A-tým FBC Kutná Hora přivezl jen tři body

Dva zápasy, dva rozdílní soupeři, dva odlišné výkony. Mužský A-tým florbalového oddílu FBC Kutná Hora z dalšího divizního víkendu získal pouze tři body. V sobotu si z Benešova odvezl porážku 7:2, v neděli si připsal vítězství nad Texasem 8:5.

SK Florbal Benešov x FBC Kutná Hora 7:2 (2:1, 3:1, 2:0).

Branky a nahrávky Kutné Hory: 3. Zelený (Hampl), 28. Hampl (Dus).

Vyloučení: 1/2, využití: 1/0, v oslabení: 1/0. Střely na branku: 38:31.

Komentář Josefa Chalupy: Zápas se nevyvíjel dle mých představ. Nejlepší třetina z naší strany byla asi ta první, kterou jsme ovšem prohráli 1:2. Pak už to s námi šlo z kopce. Nekoncentrovanost, nezodpovědnost, nedůraz… Spousta chyb v obraně. Bohužel nám tento zápas vůbec nesedl.

Sestava Kutné Hory: B. Bochníček, Dlouhý – Dus, Popek, Staňo, Hampl, Zelený, Š. Bochníček, Petrásek, Reithar, Listík, Tvrdík, Vokřál. Tým vedl Josef Chalupa.

FBC Texas x FBC Kutná Hora 5:8 (1:2, 0:4, 4:2).

Branky a nahrávky Kutné Hory: 10. Hampl (Petrásek), 20. Hampl (Petrásek), 23. Hampl, 23. Listík (Popek), 31. Staňo (Petrásek), 40. Tvrdík (Hampl), 45. Š. Bochníček (Dus), 46. Listík (Dus).

Vyloučení: 2/1, bez využití.

Komentář trenéra Třískaly: První dvě třetiny se nám povedli, udrželi jsme koncentraci. Ve třetí přišel výpadek, polevili jsme. Nakonec jsme vyhráli. Líbil se mi výkon Štěpána Bochníčka.

Sestava Kutné Hory: Dlouhý, B. Bochníček – Dus, Vojtěch, Popek, Staňo, Hampl, Zelený, Š. Bochníček, Petrásek, Reithar, Listík, Tvrdík, Vokřál. Trenér Jan Třískala.