Závodníci KH Tour Czech cycling teamu okusili atmosféru velkých závodů

Warning: Illegal string offset 'width' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29 Warning: Illegal string offset 'height' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29

Premiérově se zúčastnili závodníci KH Tour Czech cycling teamu pohárového závodu horských kol Českého poháru MTB. 19. dubna se na trati v Teplicích seznámili s atmosférou velkých závodů v kategorii C1 UCI a už nyní se těší na další pohárový start v polovině května v Bedřichově. ………………………………………….

V kategorii Žáci I. Michaela Hazová obsadila druhé místo, v kategorii Žáci II. Libor Vencl šesté a Petr Klemák osmé místo. V kategorii starších žáků si z poslední startovní řady dojel pro sedmnáctou pozici Josef Kunášek. V juniorech Michal Zápotocký po technických problémech (přetržený řetěz) ve čtvrtém kole závod opustil. V kategorii masters I. Jan Pithart obsadil dvanácté místo. Závodnice KH Tour Czech cycling teamu Michaela Fošumová se naopak představila v Hosíně na silniční časovce, kde si dojela pro druhé místo.

(tz)