Děti z MŠ Benešova budou chodit na procházky s krokodýlem

Warning: Illegal string offset 'width' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29 Warning: Illegal string offset 'height' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29

Od nynějška budou děti z kutnohorské mateřské školky Benešova používat při procházkách krokodýly. Jedná o výrobek, který vznikl ve Velké Británii a jeho používání má zvýšit bezpečnost dětí při procházkách. Za vývoj a uvedení do praxe si jeho autorka Elaine Stephen převzala z rukou královny Alžběty II. ocenění nejvyšší a to Řád britského impéria.   ……………………………………………..

Tento výrobek a jeho využívání by mohl také minimalizovat vysokou míru stresu, které jsou učitelé a vychovatelé pečující o malé děti vystaveni při vycházkách mimo areál školního zařízení.  Nyní mají možnost walkodile vyzkoušet i děti z MŠ v Benešově ulici. Právě tam se ocitnou při procházce mimo areál školky prakticky ihned v bezprostřední blízkosti rušné silnice. Finanční podporu poskytla firma Tebis, a proto nesou jednotliví krokodýli logo této firmy.

Dana Vepřková

.

[nggallery id=346]

.