Invalidní vozík usnadní pohyb po budově úřadu v Radnické ulici

Notice: Undefined variable: post_id in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 27

Bezbariérová budova úřadu v Radnické ulici bude ještě přístupnější. Občanům, kteří mají potíže s pohybem, usnadní přesun mezi kancelářemi nový vozík, který je k dispozici v přízemí budovy – na zavolání konkrétního úředníka.

„Jednoho dne jsme potkali paní, která se po dlouhých chodbách dostávala do kanceláře velmi těžko. Proto jsme oslovili několik prodejců kompenzačních pomůcek,“ přiblížil zrod nápadu Marián Šlesinger, vedoucí Odboru sociálních věcí a zdravotnictví Městského úřadu v Kutné Hoře. „Ozvala se nám firma DMA Praha, která vozík darovala k užívání návštěvníkům úřadu,“ řekl.

„Jakékoliv vylepšení dostupnosti úřadu vítám, každou podobnou myšlenku podporuji,“ poděkovala Mariánu Šlesingrovi místostarostka Zuzana Moravčíková, která se malé slavnosti v budově úřadu zúčastnila.

(red)

Notice: Undefined variable: post in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/inc/post.php on line 59