Kdo bude kandidovat v letošních komunálních volbách v Kutné Hoře?

Kutná Hora bojuje. Předvolební boj zuří skrytě i veřejně, v hospodách, na plakátovacích plochách, v médiích. Do komunálních voleb se vydaly téměř tři stovky kandidátů – Kutnohořanů, kteří se snaží přesvědčit své sousedy, že znají léky na všechny problémy světa. Nebo alespoň města.

.
Říkám si jaká je škoda, že se tak obrovský potenciál objeví vždy jen pár měsíců před volbami. Jinak bychom se přeci museli mít jak v ráji, s takovou spoustou povolaných a moudrých. Nejspíš bychom dávno neplatili žádné daně a Kutná Hora by třeba měla vlastní letiště, jen stěží zvládající každodenní příliv turistů, chtivých utratit i poslední peníze. A nejspíš bychom nestíhali uhýbat před poletujícími pečenými holuby. Zatím se tak ovšem neděje a tak si říkám, kde je chyba? Možná těch povolaných přeci jenom není tolik. Možná je právě nejvyšší čas začít pořádně rozmýšlet, kdo se snaží vetřít do přízně nás voličů ověřeným „nikdo vám nedá tolik, kolik vám já slíbím“ a kdo může být tím pravým, kdo se bude příští čtyři roky svědomitě starat o město, ve kterém žijeme. Aby se vám rozmýšlelo snáze, připravili jsme pro vás seznam všech kandidátů. Tak šťastnou ruku při výběru nám všem, rozhodujeme přeci o vlastní budoucnosti!

Jan Šmok

.

Podzimní komunální volby se uskuteční ve dnech 10. a 11. října 2014. O hlasy voličů se v Kutné Hoře bude ucházet 297 kandidátů z jedenácti uskupení. Nejstarším je 83 – letý Jaroslav Hak z Alternativy pro Kutnou Horu, nejmladším devatenáctiletý David Cafourek, kandidující za ANO 2011. Jednotlivé strany, uskupení a kandidáty uvádíme ve vylosovaném pořadí respektive podle kandidátek jednotlivých subjektů. U kandidátů vypisujeme pouze jména, tituly a jimi uvedené povolání, další podrobné informace najdete webu Českého statistického úřadu VOLBY.CZ.


Kutnohorská změna

  1. Starý Martin Bc. DiS., předseda Denemark z.s. a ekolog
  2. Fedorovič Radim, provozovatel sítě NášBezdrát.NET
  3. Pilc Tomáš Ing., jednatel společnosti a živnostník
  4. Válková Monika Mgr. et Bc., lektorka UK a konzultantka v soc.-zdravot. oblasti
  5. Gryč Tomáš, jednatel společnosti a hudebník
  6. Beránek Jiří Ing., ředitel pobočky banky
  7. Veselý Václav, učitel ZUŠ a herec
  8. Hruška Michal, živnostník
  9. Knížák Leoš, elektrotechnik
  10. Baťha Jan Bc., student a živnostník
  11. Baláčková Iva Mgr., environmentalistka
  12. Urban Přemysl, živnostník a analytik
  13. Němeček Jiří Mgr., oblastní ředitel Benefita a.s. a pedagog
  14. Furka Petr, živnostník
  15. Pauliš Petr Ing., geolog
  16. Levý Martin Bc., obchodní zástupce a učitel
  17. Němec Petr, výrobní mistr
  18. Průcha Lukáš, živnostník
  19. Kment Luděk, výtvarník a entomolog
  20. Krejník Miloš Ing., matematik-analytik
  21. Tesárková Šárka, matka na mateřské dovolené
  22. Pečenka Lukáš Mgr. DiS., živnostník-renovace historických budov
  23. Vokálková Sabina, dispečerka logistiky
  24. Král Jiří, jednatel společnosti
  25. Kroupa Michal Bc., programátor webových stránek
  26. Blažková Magdalena, oděvní výtvarnice
  27. Mašín Jan Ing., systémový inženýr

.
Česká strana sociálně demokratická

  1. Moravčíková Zuzana Ing., náměstkyně hejtmana
  2. Pospíšilová Iva PhDr., zástupkyně ředitele ÚP v Kutné Hoře
  3. Hadrovský Zdeněk, vedoucí plaveckého stadionu
  4. Balham Jan, operátor výroby QC
  5. Šibrava Miroslav Mgr., supervizor
  6. Doležal Petr Bc., státní zaměstnanec
  7. Kotouš Zdeněk, podnikatel
  8. Moravčík Jan Ing., analytik IT
  9. Novák František Ing., státní zaměstnanec
  10. Hejná Běla PhDr., ředitelka Sekce kabinetu premiéra
  11. Cihlář Jiří, skladník
  12. Šrajbr Karel Ing., vedoucí živočišné výroby
  13. Jarošová Eva Mgr., středoškolská učitelka
  14. Zvolánek Miroslav, správce kulturně sport. zařízení
  15. Hanzlík Lubomír Mgr., vychovatel
  16. Exner Ladislav Ing., plemenářský zootechnik
  17. Tivodar Marek, student
  18. Králová Markéta Mgr., projektová manažerka
  19. Suchánek Jiří, dělník
  20. Fraňková Jana, dramaturgyně
  21. Trejbal Jaroslav, státní zaměstnanec
  22. Jandura Martin, podnikatel
  23. Fandl Rudolf, vlakvedoucí
  24. Mrázková Ivana, skladnice
  25. Jurková Olga, zdravotní sestra
  26. Kameník František, důchodce
  27. Sosnovec Bohumil, důchodce


Kutnohorští patrioti

  1. Hrdlička Martin, obchodní ředitel
  2. Zubov Vladimír PhDr., středoškolský profesor, výtvarník
  3. Pacák Jiří, technik
  4. Jílková Jana Dr. Ph.D., ředitelka jazykové školy
  5. Janoušek Miloš, pedagog-vychovatel
  6. Pařezová Ivana Mgr., redaktorka
  7. Lučivňáková Zuzana, podnikatelka
  8. Samek Josef,dřevomodelář, hudebník-zakl. člen skupiny AKUSTIK
  9. Vališ Jan Ing., trenér karate
  10. Pospíšil Jan Ing., interní auditor
  11. Průchová Vendula, kadeřnice
  12. Náhlovská Michaela, studentka
  13. Charvátová Monika, pracovnice v sociálních službách
  14. Šibrava Radomil, student VŠ
  15. Šlejtrová Lucie, asistentka ředitele
  16. Formánková Hana Mgr., advokát
  17. Hrdličková Lucie, odb. poradkyně pro obl. bezp. práce a pož. ochranu
  18. Daneková Helena, důchodkyně-účetní
  19. Janoušek Aleš, živnostník
  20. Matuškovič Milan, zedník
  21. Haničincová Zoja, kadeřnice
  22. Filingerová Věra, účetní
  23. Zubov Tomáš, výkonný ředitel firmy Icewarp Technology s.r.o.
  24. Velišová Alena, prodavačka
  25. Horváthová Jana, dispečerka
  26. Sadíková Alena, důchodkyně
  27. Svoboda Zdeněk, řidič


Alternativa pro Kutnou Horu

  1. Zimmermann Václav, OSVČ
  2. Jirásek Zdeněk Ing., specialista lidských zdrojů
  3. Talanda Lubomír JUDr., OSVČ
  4. Slavíček Vladislav RNDr., ředitel gymnázia
  5. Hlavatý Martin, technik-vedoucí provozu
  6. Havlovic Jan MUDr., zubní lékař
  7. Morawski Tomáš Mgr., učitel na základní škole
  8. Havlovicová Magdalena MUDr., zubní lékařka
  9. Dospiva Josef, soukromý podnikatel
  10. Oščipovský Michal MUDr., primář interního oddělení
  11. Jelínek Lukáš Ing., jednatel společnosti
  12. Licek Zdeněk Mgr., středoškolský učitel
  13. Beránek Jiří Ing., soukromý podnikatel
  14. Parkan Jaroslav Ing., středoškolský učitel
  15. Votrubová Růžena Mgr., učitelka na základní škole
  16. Hak Jaroslav RNDr. CSc., OSVČ
  17. Hlavatý Ondřej, technik
  18. Horák Tomáš, OSVČ
  19. Kubát Max Ing., vedoucí lomu
  20. Rudolfová Jitka, v důchodu
  21. Suchánek Martin Ing., vedoucí odboru správy majetku
  22. Špalková Kateřina, OSVČ
  23. Németh Andrej, výtvarník
  24. Železný Miloslav Ing., manager
  25. Balánová Jana, finanční poradce
  26. Sadík Otto, zubní technik
  27. Zimmermannová Jitka, v důchodu


Volba pro město

  1. Šalátek Ivo, vedoucí provozu
  2. Míka Pavel Ing., OSVČ
  3. Falge Ota, projektový manažer
  4. Záleský František Ing., učitel
  5. Muras Vladimír, podnikatel
  6. Lapčík Lukáš, živnostník
  7. Rybová Martina, vedoucí prodejny
  8. Kopecký Lubomír, živnostník
  9. Nguyen Luyen, podnikatel
  10. Jelínková Hana, operátorka cestovní kanceláře
  11. Domkářová Margita, vedoucí prodejny
  12. Skřivan Ondřej, manažer logistiky
  13. Bolková Karolína, podnikatelka
  14. Kaleja Milan, živnostník
  15. Rychlá Gabriela, servírka
  16. Štěpánek Jiří, sociální pracovník
  17. Domkářová Kristýna, provozní restaurace
  18. Špaček Ladislav, jednatel společnosti
  19. Kopecká Alice, zaměstnanec
  20. Šlejtr Jaromír, řidič
  21. Kounická Irena, zaměstnanec tiskárny
  22. Andrle Josef, vedoucí skladu
  23. Rychlá Magdalena, projektová manažerka
  24. Domkář Karel, zaměstnanec logistiky
  25. Domkářová Petra, mateřská dovolená
  26. Šalátková Monika, OSVČ
  27. Šafrová Jaroslava, trafikantka

.
KDU – ČSL

  1. Koubský Karel, technický poradce
  2. Dupal Vladimír Mgr., ekonom mezinárodní společnosti
  3. Lisková Stanislava PhDr., ředitelka Církevního gymnázia v K. Hoře
  4. Procházka Bohuslav MUDr., dětský lékař
  5. Vaňková Eva, ekonomka
  6. Hlavinka David, stavební technik
  7. Koubská Patricie Bc., výtvarnice-pedagog
  8. Rezler Jaroslav, restaurátor-umělecký kovář
  9. Štorková Marie Ing., OSVČ
  10. Trdličková Monika, účetní
  11. Karela Jiří Ing., projektant
  12. Jandejsek Petr Mgr., učitel VOŠ
  13. Telecká Soňa Ing., projektant
  14. Dupalová Zuzana, pracovnice specializovaného finančního úřadu
  15. Malík František, obchodní zástupce
  16. Havlíčková Květa Ing., bankovní úřednice
  17. Dvořák Vladimír, OSVČ-fotograf
  18. Otradovcová Marie MUDr., zubní lékařka
  19. Vitouš Jiří, oční optik
  20. Hylský Luboš, výpravčí vlaků
  21. Ehrhardt Jan Ing., kostelník
  22. Trunec Jiří, řidič kamionů
  23. Hlavinka Jiří, správce budov
  24. Syřínek Petr, důchodce
  25. Zelenka Zdeněk, úředník
  26. Šmídová Eva, důchodce
  27. Čermák Jan, zdravotní bratr


Šance pro Kutnou Horu

  1. Šanc Ivo RNDr. CSc., starosta Kutné Hory
  2. Franc Jiří Ing., místostarosta Kutné Hory
  3. Vepřková Dana Mgr. et Bc., místostarostka Kutné Hory
  4. Krčmářová Ladislava Mgr., magistra farmacie
  5. Koubský Karel, jednatel společnosti KH TEBIS s.r.o.
  6. Obraz Jakub Mgr., výtvarník a animátor
  7. Šorčík Ladislav Ing., softwarový architekt
  8. Doušová Silvia Mgr., referentka úřadu
  9. Jurka Petr MUDr., lékař-ortoped
  10. Kerner Aleš, počítačový specialista-předseda o.s. KHnet.info
  11. Bezouška Pavel Mgr. Ing., advokát
  12. Polívka Karel, středoškolský pedagog
  13. Smetáček Vojtěch Mgr., právník Ministerstva vnitra ČR
  14. Sova Ivan, podnikatel
  15. Pěgřímková Manuela, živnostník
  16. Berka Petr, ředitel nákupu a logistiky
  17. Steklý Petr Mgr., ředitel Prostor PLUS o.p.s.
  18. Jelínková Irena, středoškolská pedagožka
  19. Drnek Ludvík PharmDr., marketingový manažer
  20. Hnízdo Jan, důchodce
  21. Malinová Eva, důchodkyně
  22. Vaněk Jiří Ing., podnikatel
  23. Portová Věra Ing., středoškolská pedagožka
  24. Kounický František, živnostník
  25. Šnajdr Vít Mgr., ředitel základní školy
  26. Pečenka Martin, technik
  27. Bečán Pavel, technik


KSČM

  1. Hebrová Miroslava Bc., poradce-specialista
  2. Frankovicová Lenka, knihovnice
  3. Krčík Milan, OSVČ
  4. Šedivá Krulišová Jana, OSVČ
  5. Tůma Richard, podnikatel
  6. Truhlářová Danuše, kuchařka
  7. Hlavatá Iva, pracovnice sociální péče
  8. Lajsek Tomáš, operátor
  9. Růžička Bohumil Ing., důchodce
  10. Sova Josef, zaměstnanec města
  11. Charvát Petr, zaměstnanec v pohostinství
  12. Moravcová Hana Mgr., důchodce
  13. Hnyková Jitka, prodavačka
  14. Nevole Vladimír, řidič z povolání
  15. Jelínek Miroslav, důchodce
  16. Veselá Jiřina, důchodce
  17. Svoboda Antonín, důchodce
  18. Veselý Zdeněk Ing., důchodce
  19. Dvořák Zdenek, důchodce
  20. Bilaňuková Soňa, dělnice
  21. Dvořáková Jaroslava, důchodce
  22. Císařová Jana, zaměstnanec
  23. Jirovská Maria, důchodce
  24. Radová Věra, důchodce
  25. Wagenknecht Petr, důchodce
  26. Perclová Marie, důchodce
  27. Hons Petr, důchodce


Občanská demokratická strana

  1. Ptáček Karel Mgr., učitel
  2. Havlíček Tomáš Ing., ředitel
  3. Šanda Jakub Ing., marketingový specialista
  4. Bilý Daniel Ing. MBA, manager
  5. Dekojová Olga Bc., účetní OSVČ
  6. Šafránek Petr, elektrotechnik
  7. Lukášek Robert PaedDr., konzultant
  8. Kolář Antonín Ing., živnostník
  9. Hynek Luboš, živnostník
  10. Pospíšil Vojtěch, student
  11. Pipková Marie, asistentka regionálního manažera
  12. Cerman Tomáš, živnostník
  13. Kotrba David, vedoucí pracovník
  14. Šanda Martin Ing., student
  15. Procházka Vít Ing., soukromý zemědělec
  16. Dvořáková Helena, kontrolorka
  17. Materna Petr, živnostník
  18. Lenk Jan Ing., výzkumný pracovník
  19. Čížek Jindřich, důchodce
  20. Tapfer Rostislav, živnostník
  21. Rejthárek Michal, živnostník
  22. Babisz Lubomír, IT specialista
  23. Podeszwa Lešek, důchodce
  24. Žáček Jozef, vinař
  25. Pipek Roman, živnostník
  26. Rezler Martin, živnostník
  27. Linhart David, OSVČ


TOP  09

  1. Suk Jaroslav Ing., ředitel letecké přehlídky CIAF
  2. Jeřábek Zdeněk, hudebník a tiskař
  3. Reisichová Romana, účetní a daňový konzultant
  4. Vopálková Ivana Ing., ekonomka-cestovní ruch
  5. Šmídová Eliška Ing., vedoucí správy nemovitostí
  6. Slavíček Josef, odborný specialista
  7. Svobodová Hana Ing., zaměstnanec finanční správy
  8. Procházková Marcela MUDr., lékař-pediatr
  9. Ouřecký Petr, revizní technik
  10. Svoboda Pavel Ing., jednatel společnosti
  11. Slavotínek Jaroslav Mgr., realitní makléř
  12. Kobylarz Petr, instalatér-topenář
  13. Táborský Martin, grafik
  14. Florián Michal Mgr., advokát
  15. Kociánová Lenka, manažer obchodu
  16. Marušák Jiří, řidič zdravotnické dopravní služby
  17. Judytková Ilona, projektový manažer
  18. Kuba Stanislav Ing., manažer kvality
  19. Jelínková Kateřina MUDr., lékař-radiolog
  20. Žilková Markéta, realitní makléř
  21. Kopecká Martina, studentka
  22. Nováková Alena, vedoucí realitní kanceláře
  23. Linková Irena, vedoucí zásilkové služby
  24. Procházka Bohuslav, student
  25. Braumüller Ivana, pracovnice v hotelových službách
  26. Buňka Boris, aranžér
  27. Benada Jaroslav Ing., fyzik

.
ANO 2011

  1. Viktora Josef Ing., důchodce/dříve ředitel Zemědělské správy
  2. Kraus Josef, hledající zaměstnání/strojař
  3. Sedláček Zdeněk Ing., vedoucí technického oddělení ČD
  4. Svoboda Petr Ing., technolog
  5. Králik Jozef Ing., ředitel
  6. Mottl Tomáš, podnikatel
  7. Jůnová Lída Mgr., důchodce/dř.ředitelka základní školy TGM
  8. Kukla Jiří Ing., podnikatel v realitách
  9. Morávek Martin, oční optik-optometrista
  10. Spálený Petr, učitel odborného výcviku
  11. Zbraňková Danuše, hledající zaměstnání/zdravotní sestra
  12. Topol Adam Ing., podnikatel
  13. Papaj Dušan, operátor ve výrobě
  14. Janásková Marie, důchodce/dříve vozový dispečer ČD
  15. Veselá Jaroslava, provozní objektu
  16. Bartl Zdeněk, člen ostrahy-GASK
  17. Kocián Oldřich, technik dopravního značení
  18. Adamová Jana, dětská zdravotní sestra
  19. Doležal Daniel, student/Právnická fakulta UK
  20. Krejčí Jaroslav Ing. Bc., strážný
  21. Pauš Stanislav, manažer
  22. Kadlecová Zdeňka, účetní
  23. Slavík Václav, technolog CNC strojů
  24. Spálená Markéta, recepční
  25. Novotný Luboš Ing., ředitel zemědělské společnosti
  26. Landová Simona Bc., obchodní zástupce
  27. Cafourek David, student

 

.