V devátém ročníku Veteran rallye zvítězil Miroslav Záruba s Peugeotem 201

Warning: Illegal string offset 'width' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29 Warning: Illegal string offset 'height' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29

Devátý ročník Veteran rallye vyvrcholil v neděli po obědě na Palackého náměstí. Nejprve zahrála skupina Sto zvířat, potom následovalo vyhlášení výsledků.

Cenu pro nejhezčí posádku si odnesl Jan Hron, který dorazil s automobilem Rolls Royce 20/25 z roku 1932. Nejhezčím historickým automobilem akce se stal Ford Canada z roku 1915 Jiřího Pešana.

Antonín Novák, s vozem Škoda 422 z roku 1931si dojel pro třetí místo ve čtyřkolové jízdě pravidelnosti, na druhém místě skončil Michal Fiala, rovněž se Škodou 422 z roku 1931a vítězství si letos připsal Miroslav Záruba, s Peugeotem 201 z roku 1929. Ceny pomohli předávat také zastupitel Středočeského kraje Tomáš Havlíček nebo místostarosta Kutné Hory Josef Viktora. „Jsem rád, že se Veteran rallye v Kutné Hoře jela už devětkrát a věřím, že se všichni sejdeme v Kutné Hoře i za rok při jubilejním desátém ročníku,“ řekl místostarosta.

(red)