Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Kytice

20.7. | 17:00 - 19:30

150Kč

Kutnohorský Ochotnický spolek Tyl uvádí nestárnoucí klasiku Erbenových balad v jedinečném hudebně-dramatickém podání celého jeho díla. Třináct pohnutých osudů, třináct příběhů plných lásky i zrady, síly a utrpení, viny a zaslouženého trestu. Jako srdeční záležitost a nadšení účinkujících, včetně originální příjemné tvorby hudebně zpracovaných vybraných balad, předává divákům opravdu jedinečný zážitek z představení. Ne jednou pocítíte na sobě husí kůži a mrazení a mystická atmosféra zámeckého divadla pak umocní prožitek dramatických příběhů.

Účinkují: Eva Bicanová, Petra Klailová, Denisa Šebestová, Marcela Jiroušková, Petra Wagenknechtová, Martin Betuštiak, Robert Štekr, Eliška Beránková, Radka Karešová
Hudba: Renata Špačková (zpěv, kytara, flétna) a Richenza – Petr Wagenknecht (zpěv, kytara), Martin Buňka (violoncello), Milan Douša (housle)
Scéna, produkce: Boris Buňka; Režie: Petra Wagenknechtová

 

Předprodej vstupenek: Informační centrum Města Kutná Hora, Palackého nám. 377 / Sankturinovský dům. Rezervace a více informací: e-mail: MuzeumB@seznam.cz, nebo na tel.:602100950.

www.nzm.cz, www.ochotnickyspolektyl.cz, www.muzeumB.cz

Podrobnosti

Datum:
20.7.
Čas:
17:00 - 19:30
Cena:
150Kč
Rubrika Akce:
Zavřít menu