Atletický oddíl SKP Olympia Kutná Hora hledá nové členy

SKP Olympia Kutná Hora zve všechny děti, které chtějí začít pravidelně sportovat, na nábor do atletického oddílu. Ten je připraven pro chlapce a dívky ročníků narození 2000 – 2008, očekáváni jsou na nově zrekonstruovaném stadionu SKP Olympia (Střelecká 617, Kutná Hora). Podrobnější informace o činnosti atletického oddílu SKP Olympia Kutná Hora naleznete na internetových stránkách.

.
„Chceme navázat na činnost atletického oddílu, který měl v minulosti v Kutné Hoře dlouholetou tradici. V té bychom rádi pokračovali, především systematickou a pravidelnou prací s dětmi a mládeží. V současné době, kdy se stále hovoří o zhoršující se pohybové gramotnosti, je právě atletika, zaměřená na rozvoj základních pohybových schopností a nácvik co nejširší škály dovedností, jednou z možností nápravy tohoto stavu,“ říká předseda atletického oddílu Karel Ptáček.

Nábor dětí, které se chtějí s atletikou blíže seznámit a třeba se jí v budoucnu i pravidelně věnovat, proběhne v následujících dnech:

čtvrtek 23. dubna 2015

pondělí 27. dubna 2015

čtvrtek 30. dubna 2015

Časový rozvrh je pro všechny dny stejný – začátek v 17:00, do 17:30 zápis nových členů a následně od 17:30 do 18:30 úvodní trénink. Sportovní oblečení a obutí tedy s sebou!

„Po těchto třech náborových dnech provedeme, na základě počtu a věku přihlášených dětí, rozdělení do tréninkových skupin. Ty se začnou atletice pravidelně věnovat vždy 2x týdně, v průběhu května a června. Ostrý provoz atletického oddílu pak bude zahájen od září 2015,“ doplňuje Karel Ptáček.

(tz)

.