Hokejový turnaj U19 pořádaný na kutnohorském zimním stadionu od pátku 27. 3. do neděle 29. 3. přivede do Kutné Hory šestici vynikajících juniorských týmů. Většina týmů či hráčů, kteří se představí na kutnohorském ledě, hraje ligu nebo dokonce extraligu juniorů nebo staršího dorostu, můžeme se proto těšit na skvělý hokej!

Přestože se turnaje neúčastní tým Sršňů, šest domácích hráčů (kompletní lajna ročníku 96) se objeví v dresu týmu Scorpions Select: Jenda Tvrdík, Mates Jelínek, Pavel Švejda, Láďa Šváb, Dominik Jiráň a gólman David Jelínek.

Hraje se systémem každý s každým, jednokolově s hrací dobou 3 x 15 minut čistého času. Úprava ledu po každé druhé třetině. Páté, tedy nedělní „finálové“ zápasy, určující celkové pořadí turnaje, mají hrací dobu 3 x 20 minut. Výše trestů jsou standardní, tj. 2 minuty, 5 minut, 10 minut.

Přijďte si užít tři dny plné výborného hokeje!