Načítám Akce

Duben 2019

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

Calendar of Akce

Calendar of Akce
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

O IGIMARASUSSUKOVI | KTERÝ JEDL SVÉ ŽENY / INUITSKÉ POVĚSTI OČIMA ÁRONA Z HŮRKY (1822 – 1869)

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

2

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

O IGIMARASUSSUKOVI | KTERÝ JEDL SVÉ ŽENY / INUITSKÉ POVĚSTI OČIMA ÁRONA Z HŮRKY (1822 – 1869)

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

3

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

O IGIMARASUSSUKOVI | KTERÝ JEDL SVÉ ŽENY / INUITSKÉ POVĚSTI OČIMA ÁRONA Z HŮRKY (1822 – 1869)

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

9:00
VELIKONOČNÍ VÝSTAVA V DOMOVĚ BARBORA

19:00
SMÍM PROSIT?

19:00
ZRODILA SE HVĚZDA

4

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

O IGIMARASUSSUKOVI | KTERÝ JEDL SVÉ ŽENY / INUITSKÉ POVĚSTI OČIMA ÁRONA Z HŮRKY (1822 – 1869)

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

9:00
VELIKONOČNÍ VÝSTAVA V DOMOVĚ BARBORA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

15:00
DESKOHRANÍ V KLUBÍKU

19:00
ŽENY V BĚHU

19:00
BUŽMA

20:00
OPEN MIC 

5

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

1. ZÁVOD ČESKÉHO POHÁRU HORSKÝCH KOL UCI C1 „Grand Prix Kutná Hora“

9:00
50. VÝROČÍ ZALOŽENÍ PROFESIONÁLNÍCH HASIČŮ V KUTNÉ HOŘE

19:00
ARCTIC: LEDOVÉ PEKLO

21:00
AC/CZ

6

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

1. ZÁVOD ČESKÉHO POHÁRU HORSKÝCH KOL UCI C1 „Grand Prix Kutná Hora“

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

9:30
UKLÍZENÍ PRO JARNÍ PUTOVÁNÍ V HLÍZOVĚ V RÁMCI UKLIĎME ČESKO

10:00
INITIUM – KUTNOHORSKÉ CHRÁMY ZAHAJUJÍ HLAVNÍ TURISTICKOU SEZÓNU

10:00
VELIKONOCE V GASK – TRADICE I ALTERNATIVA

11:00
INITIUM – KUTNOHORSKÉ CHRÁMY ZAHAJUJÍ HLAVNÍ TURISTICKOU SEZÓNU

14:00
SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ KVEVRI

14:00
„KUTNOHORSKÉ 9“ 1989-1999-2019

15:00
INITIUM – KUTNOHORSKÉ CHRÁMY ZAHAJUJÍ HLAVNÍ TURISTICKOU SEZÓNU

15:00
TJ SPARTA KUTNÁ HORA – LOKO ČESKÉ BUDĚJOVICE

16:00
DUMBO

17:00
KOUZELNÁ ŠKOLKA – MICHAL K SNÍDANI

19:00
TERORISTKA

20:00
AFTERPARTY VELIKONOCE V GASK

21:00
IRON MAIDEN REVIVAL PRAHA

7

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

1. ZÁVOD ČESKÉHO POHÁRU HORSKÝCH KOL UCI C1 „Grand Prix Kutná Hora“

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

10:00
INITIUM – KUTNOHORSKÉ CHRÁMY ZAHAJUJÍ HLAVNÍ TURISTICKOU SEZÓNU

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

11:00
INITIUM – KUTNOHORSKÉ CHRÁMY ZAHAJUJÍ HLAVNÍ TURISTICKOU SEZÓNU

11:00
KATEDRÁLA NANEBEVZETÍ PANNY MARIE A SV. JANA KŘTITELE

15:00
ČIPERKOVÉ

15:00
STABAT MATER – ROSSINI

16:00
VELKÉ DOBRODRUŽSTVÍ ČTYŘLÍSTKU

17:30
MÍNA TOUR

19:00
SKLENĚNÝ POKOJ

8

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

9:30
APRÍLOVÉ HRÁTKY S PAMĚTÍ

19:00
PENZION PRO SVOBODNÉ PÁNY/Sean O‘ Casey | Jiří Krejčík

9

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

16:00
„JAKÁ POZITIVA PŘINÁŠÍ STÁŘÍ“

17:15
NA KÁVIČKU S PEDIATREM

19:00
DÍVČÍ VÁLKA/ František R. Čech

19:30
MALÉ ZVÍŘE – JAKUB KÖNIG | AID KID | LINDA ARBANOVÁ

10

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

18:00
BESEDA S ARNOŠTEM GOLDFLAMEM

19:00
LOVENÍ

11

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

17:00
DEN HISTORICKÝCH SÍDEL

18:00
ZODPOVĚDNÉ CESTOVÁNÍ: KAM TURISTÉ NEDOHLÉDNOU

19:00
TRABANTEM TAM A ZPÁTKY

12

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL

8:30
MAKOVÝ MUŽÍČEK/ František Nepil

10:00
MAKOVÝ MUŽÍČEK/ František Nepil

18:00
KŘÍŽOVÁ CESTA MĚSTEM

19:00
ZÁVISLÁCI – premiéra

19:00
HŘBITOV ZVÍŘÁTEK

19:00
PETRA BORNEROVÁ TRIO

21:00
MEDVĚD 009

13

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL

KUTNÁ HORA SPARTAN SPRINT A SUPER

MISTRY S MISTRY

9:00
vycházky ZEMĚPISNÉHO A VLASTIVĚDNÉHO SDRUŽENÍ

10:00
KAČINA DOKOŘÁN

16:00
PSÍ DOMOV

19:00
SKLENĚNÝ POKOJ

21:00
ERRANTES / LEGION / THROUGH THE DISASTER / KRUTON

14

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

ČOKOLÁDOVÝ FESTIVAL

KUTNÁ HORA SPARTAN SPRINT A SUPER

MISTRY S MISTRY

VELIKONOCE VE VLAŠSKÉM DVOŘE

16:00
JAK VYCVIČIT DRAKA 3

19:00
VZPOMÍNKOVÝ KONCERT ZA ŽIVÉ POCHODNĚ ROKU 1969

19:00
COLETTE: PŘÍBĚH VÁŠNĚ

15

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

VELIKONOCE VE VLAŠSKÉM DVOŘE

9:00
VELIKONOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA

10:00
TVOŘIVÁ DÍLNA

18:00
DR(O)BEČKY JEDNÉ HEREČKY

16

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

VELIKONOCE VE VLAŠSKÉM DVOŘE

9:00
VELIKONOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA

8:30
VELIKONOČNÍ JARMARK ZŠ ŽIŽKOV

17:30
„O CESTOVÁNÍ BEZ CESTOVKY“

17

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

VELIKONOCE VE VLAŠSKÉM DVOŘE

9:00
VELIKONOČNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA

15:30
POPLETENÁ POMLÁZKA PANA MIKULÁŠE

19:00
TERORISTKA

18

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

VELIKONOCE VE VLAŠSKÉM DVOŘE

VELIKONOČNÍ WORKSHOP PRO RODIČE A DĚTI

15:00
ČTENÁŘSKÝ KLUBÍK

19:00
HELLBOY

19

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

VELIKONOCE VE VLAŠSKÉM DVOŘE

VELIKONOČNÍ WORKSHOP PRO RODIČE A DĚTI

SEDLECKÁ POUŤ

12:00
VELKOPÁTEČNÍ KŘÍŽOVÁ CESTA

18:00
BOŽÍ HROBY

19:00
ŽENY V BĚHU

21:00
UNDERGROUND COMEDY – STAND-UP SHOW

20

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

VELIKONOCE VE VLAŠSKÉM DVOŘE

SEDLECKÁ POUŤ

VELIKONOCE NA KAČINĚ

19:00
AFTER: POLIBEK

21:00
THE SPERMBANKERS / NAUZEA ORCHESTRA

21

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

VELIKONOCE VE VLAŠSKÉM DVOŘE

SEDLECKÁ POUŤ

VELIKONOCE NA KAČINĚ

22

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

VELIKONOCE VE VLAŠSKÉM DVOŘE

SEDLECKÁ POUŤ

23

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

16:00
ČESKOPIS „VITA CAROLI ANEB STRASTI A SLASTI OTCE VLASTI“

24

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

19:00
KAVÁRNA S PŘEKVAPENÍM

19:00
LOVENÍ

21:00
SMOKEY PUNCH (ITÁLIE) + FRIENDS

25

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

10:00
KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA NE/JEN PRO SENIORY

15:00
KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA NE/JEN PRO SENIORY

18:00
KONCERT ZUŠ KUTNÁ HORA

19:00
AVENGERS: ENDGAME 2D

26

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

17:00
ART DOLLS – SBĚRATELSKÉ AUTORSKÉ PANENKY

19:00
LA LLORONA: PROKLETÁ ŽENA

19:00
KATEŘINA SVOBODOVÁ

20:00
43. ZPÍVANÁ – ŠTĚPÁN KOJAN

21:00
AHOJ MOŘE / TRIYODA

27

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

ORIGINÁL S PŘÍBĚHEM Č. 3

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

17:00
ART DOLLS – SBĚRATELSKÉ AUTORSKÉ PANENKY

BOHEMIA AEROBIC TOUR

9:00
CHARITATIVNÍ BAZAR / LIGA NA OCHRANU ZVÍŘAT KUTNÁ HORA

9:00
vycházky ZEMĚPISNÉHO A VLASTIVĚDNÉHO SDRUŽENÍ

10:00
10:00 hod. – JÓGA V GALERII

12:00
„OUT OF THE BOX – TWIN ART FROM LE MARCHE TO CENTRAL BOHEMIA”

14:00
AKCE POŠLI KAČKU

15:00
NETRADIČNÍ ČARODĚJNICE

16:00
AVENGERS: ENDGAME 3D

19:00
VELETOČ/ Iva Janžurová

19:00
UŽ ŽÁDNÉ ŠTĚTKY! – premiéra

19:00
LÉTO S GENTLEMANEM

21:00
HELEELI

28

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

PAVEL TRNKA A RICHARD KOČÍ – SKRZ NASKRZ

PAVEL TICHOŇ – NEVĚDOUCÍ NEVĚDĚNÍ

CZECHIA NO. 7 – KATEŘINA PLAMITZEROVÁ | MICHAELA KARÁSKOVÁ | LUCIE KRÁLÍKOVÁ

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KATEŘINA BARABÁŠOVÁ – KRESBY | OBRAZY

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

„POMLÁZKA SE ČEPEJŘÍ“ 

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

17:00
ART DOLLS – SBĚRATELSKÉ AUTORSKÉ PANENKY

ZÁMECKÁ POUŤ RUDOLFA CHOTKA

VÝSTAVA ORCHIDEJÍ

FLORBALOVÝ TURNAJ DOMÁCÍHO FBC KUTNÁ HORA

9:00
CHARITATIVNÍ BAZAR / LIGA NA OCHRANU ZVÍŘAT KUTNÁ HORA

10:30
DUATLÁK CLUBU DEPORTIVO

13:00
VRSTVI VRSTVY / MEZIGENERAČNÍ PROGRAM PRO RODINY K DÍLU MATTIHO KUJASALA VE STÁLÉ EXPOZICI STAVY MYSLI / ZA OBRAZEM – OBMĚNY A INTERVENCE

16:00
PUTOVÁNÍ SE SOBÍKEM

19:00
VŠICHNI TO VĚDÍ

29

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

17:00
ART DOLLS – SBĚRATELSKÉ AUTORSKÉ PANENKY

14:00
KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY VÝSTAV a křest katalogu Pavla Tichoně

30

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

10:00
PŘÍBĚH VELIKONOČNÍCH ČOKOLÁDOVÝCH VAJÍČEK

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

17:00
ART DOLLS – SBĚRATELSKÉ AUTORSKÉ PANENKY

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

14:00
KUTNOHORSKÝ MAJÁLES

16:00
PŘEDNÁŠKA KRESLÍŘ A DŘEVORYTEC

17:00
„ÁZERBAJDŽÁN – NA KOLE DO HORSKÝCH VESNIC I POUŠTĚ“

1

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

17:00
ART DOLLS – SBĚRATELSKÉ AUTORSKÉ PANENKY

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

2

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

VÁCLAV BLÁHA – PODIVNÉ PERLY POCHYBNOSTI

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA