Načítám Akce

Srpen 2019

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

Calendar of Akce

Calendar of Akce
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
29

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

30

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

18:00
KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ

31

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

18:00
KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ

1

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

18:00
KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ

2

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

18:00
KINEMATOGRAF BRATŘÍ ČADÍKŮ

VEČERNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA

3

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

13:00
ČESKÁ 1 FEST

16:00
DIVADÉLKO KŮZLE: NA ZAHRÁDCE JE TAK SLADCE

4

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

11:00
KATEDRÁLA NANEBEVZETÍ PANNY MARIE A SV. JANA KŘTITELE

19:30
KONCERT FESTIVALU PRAHA, KLASIKA..

5

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:30
PRÁZDNINOVÝ TÝDEN PRO DĚTI SE STŘEDISKEM NA SIONĚ

6

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:30
PRÁZDNINOVÝ TÝDEN PRO DĚTI SE STŘEDISKEM NA SIONĚ

17:00
ANDREA KAPOUNKOVÁ

7

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:30
PRÁZDNINOVÝ TÝDEN PRO DĚTI SE STŘEDISKEM NA SIONĚ

8

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:30
PRÁZDNINOVÝ TÝDEN PRO DĚTI SE STŘEDISKEM NA SIONĚ

16:30
BRASS ANSAMBL GB

20:00
OPEN MIC

9

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:30
PRÁZDNINOVÝ TÝDEN PRO DĚTI SE STŘEDISKEM NA SIONĚ

VEČERNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA

DAČICKÉHO 12

19:00
MIG 9 BABOČKA

10

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

DAČICKÉHO 12

11

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

12

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

13

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

18:00
STARÝ DŘÍVÍ

14

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

19:30
HANDPOKE SESSION

15

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
TYJÁTRFEST – 20. ROČNÍK

18:00
POUTNÍ MŠE SVATÁ

18:00
PEPINO & AKORDEON

16

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
TYJÁTRFEST – 20. ROČNÍK

17

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
TYJÁTRFEST – 20. ROČNÍK

VETERAN RALLYE & SRPNOVÉ HODOVÁNÍ KUTNÁ HORA

13:00
KUTNOHORSKÁ KOCÁBKA – 36. ROČNÍK

18

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
TYJÁTRFEST – 20. ROČNÍK

VETERAN RALLYE & SRPNOVÉ HODOVÁNÍ KUTNÁ HORA

19

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

20

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

18:00
JIŘÍ BUREŠ MUSIC

21

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

20:00
VOJTĚCH JEHLIČKA – PLASTIC OCEAN

22

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
HOT TAMALES TRIO

17:00
TOMÁŠ DUSPIVA & HARMONIKA

21:00
NEGRA SANTA (ARGENTINA)

23

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
SCOTCH (NIZOZEMÍ)

20:00
BUBENICKÁ SHOW/KLÁRA VYTISKOVÁ

24

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

17:00
HRADOZÁMECKÁ NOC

25

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

14:00
LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI

26

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

27

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

17:00
JA JA BAND

28

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

21:00
POHYBLIVÉ OBRÁZKY – NA SEVER OD SLUNCE

29

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

17:00
KOL°CHA°HRA°NÍ

30

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

VEČERNÍ PRODEJNÍ VÝSTAVA

15:00
CIRKUS JINAK

31

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

FESTIVAL KEFÍR

1

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

+ Export Events
Zavřít menu