Načítám Akce

Říjen 2019

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

Calendar of Akce

Calendar of Akce
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
30
1

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

15:00
MEZINÁRODNÍ DEN SENIORŮ

17:30
„JAK PŘI PÉČI MYSLET I NA SEBE A NEVYČERPAT VŠECHNY SVÉ SÍLY“

2

10:00
KOSTÝMOVANÉ PROHLÍDKY VLAŠSKÉHO DVORA

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

19:00
OTEC

19:00
TENKRÁT V HOLLYWOODU

19:30
MÍŘÍME K VYHYNUTÍ (A CO S TÍM DĚLAT)

3

9:00
BURZA KNIH V MOZAICE

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

15:00
DESKOHRANÍ V KLUBÍKU

16:00
TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI

17:00
Vernisáž výstavy JIŘÍ ORTEN – MÉMU MĚSTU

19:00
KURZ ALFA

19:00
JIŘÍ BĚLOHLÁVEK:“KDYŽ JÁ TAK RÁD DIRIGUJU“ …

4

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

19:00
PARAZIT

19:00
TRAVESTI SHOW

20:00
RED BARON BAND

5

10:00
Mezinárodní výstava ušlechtilých koček Kutná Hora

10:00
JEZDECKÉ SLAVNOSTI A HUBERTOVA JÍZDA NA KAČINĚ

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

16:00
HODINÁŘŮV UČEŇ

19:00
PŘES PRSTY

6

8:00
FESTIVAL PTACTVA 2019

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

11:00
KATEDRÁLA NANEBEVZETÍ PANNY MARIE A SV. JANA KŘTITELE

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

16:00
INDIÁNI ZE ŠUPLÍKU

16:00
AD ASTRA

19:00
NORBI KOVACS – VZPOMÍNKA NA VÁCLAVA HAVLA A ROK 1989

19:00
ROMÁN PRO POKROČILÉ

7

10:00
TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

19:00
KRÁS(K)A NA SCÉNĚ JEFFREY HATCHER

19:00
MÍSTO UZDRAVENÍ

8

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

17:00
S KUTNOHORÁKY PO SVĚTĚ – „TAJEMSTVÍ LAOSU“

18:00
VEČER SOKOLSKÝCH SVĚTEL

9

9:00
KOSTÝMOVANÉ PROHLÍDKY VLAŠSKÉHO DVORA

10:00
KOSTÝMOVANÉ PROHLÍDKY VLAŠSKÉHO DVORA

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

17:00
„ČESKÉ TAJEMNO“

19:00
PAVAROTTI

19:00
Koncert šansoniérky Zlatky Bartoškové

10

8:00
RYTMUS SE ZABYDLEL V NOVÝCH PROSTORÁCH!

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

15:00
ČTENÁŘSKÝ KLUB PRO DĚTI (7-9 LET)

19:00
MANŽELSKÝ POKER – MARC CAMOLETTI

19:00
KURZ ALFA

19:00
PRAŽSKÉ ORGIE

11

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
NAD KNIHAMI O ZVÍŘÁTKÁCH

19:00
PRAŽSKÉ ORGIE

12

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

13:00
MEZIGENERAČNÍ PROGRAM NAŠE KNIHA

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

16:00
LOLLIPOPZ – LAURA / ELIŠKA / PÁJA / NIKKI

18:45
GIACOMO PUCCINI | TURANDOT

19:00
KDE JE ZUBAJDA?!

13

9:00
MŠE K VÝROČÍ POSVĚCENÍ CHRÁMU

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

19:00
PŘES PRSTY

20:00
PARTIČKA

14

9:30
HRÁTKY S PAMĚTÍ

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

19:00
DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE / ZVÍŘENÝ PRACH TOUR

15

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

16

9:00
VELETRH STUDIJNÍCH A UČEBNÍCH OBORŮ

10:00
KOSTÝMOVANÉ PROHLÍDKY VLAŠSKÉHO DVORA

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

19:00
PRAŽSKÉ ORGIE

17

10:00
BOOKSTART „S KNÍŽKOU DO ŽIVOTA

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

15:00
ČTENÁŘSKÝ KLUBÍK PRO DĚTI (4–6 LET)

16:00
ČTEME, POSLOUCHÁME A POVÍDÁME SI.

17:00
MEZI SNEM A SKUTEČNOSTÍ

18:00
BESEDA S KRKAVČÍ MATKOU

19:00
STAŘÍCI

19:00
KURZ ALFA

18

10:00
VYMĚNĚNÁ PRINCEZNA – O. Lichardová, M. Lokvencová

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

18:00
JAK BĚŽET DO KOPCE S JANOU PAULOVOU

18:00
MAOK- RELAXAČNÍ KONCERT

18:00
SLAVÍME 1. ROK!

19:00
TISÍC LET SVATOVÁCLAVSKÉ TRADICE

19:00
PŘES PRSTY

19:30
HARLEJ – SPECIÁLNÍ HOST KOMUNÁL

20:00
VESPER – host: ONDRA ŠKOCH & NAPOŘÁD

20:00
LETEM ČESKÝM SVĚTEM – VELKÁ OCHUTNÁVKA MALÝCH ČESKÝCH ČOKOLÁDOVÝCH MANUFAKTUR

20:00
47. ZPÍVANÁ – JAROSLAV SAMSON LENK

19

9:00
PODZIMNÍ PREPARÁTOVÝ DEN

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

15:00
VÍTÁNÍ PODZIMU

15:00
KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY K VÝSTAVÁM

16:00
ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO 2D

19:00
PRAŽSKÉ ORGIE

19:00
FANTOM MELUZÍNY – MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

20

9:00
MŠE K VÝROČÍ POSVĚCENÍ CHRÁMU

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

15:00
VYMĚNĚNÁ PRINCEZNA – O. Lichardová, M. Lokvencová

16:00
OVEČKA SHAUN VE FILMU:FARMAGEDDON

19:00
NÁRODNÍ TŘÍDA

21

10:00
ČTEME, POSLOUCHÁME A POVÍDÁME SI.

10:00
TVOŘIVÁ DÍLNA

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

22

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

17:00
„PTÁCI ZEMĚDĚLSKÉ KRAJINY“

18:00
OPERNÍ VEČER – MEMORIAL Mgr. KARLA BICANA

18:00
JAK BEZPEČNÝ JE SVĚT, VE KTERÉM ŽIJEME?

23

10:00
KOSTÝMOVANÉ PROHLÍDKY VLAŠSKÉHO DVORA

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

19:00
ROMÁN PRO POKROČILÉ

19:00
KAVÁRNA S PŘEKVAPENÍM

20:00
DANA BARTONÍČKOVÁ – ATTENTION PEOPLE

24

9:00
Den turistických informačních center v Kutné Hoře

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

17:00
„OLDŘICH Z CHLUMU – ROMÁN A SKUTEČNOST“

19:00
TENKRÁT V HOLLYWOODU

19:00
ŠMOLDASŮV DRZÝ JAZZYK – OTEC A SYN ŠMOLDASOVI + ANTIKVARTET DUŠANA VANČURY

19:00
KURZ ALFA

25

10:00
VELKÁ DOBRODRUŽSTVÍ MALÉHO BROUKA

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
LISTUJEME V NAUČNÝCH KNÍŽKÁCH PRO DĚTI

17:00
ZÁVĚREČNÝ VÍKEND K DESETILETÉMU VÝROČÍ OSLAV ZNOVUOTEVŘENÍ KATEDRÁLY NANEBEVZETÍ PANNY MARIE A SV. JANA KŘTITELE

18:30
DEGUSTACE VÍN Z VINAŘSTVÍ DOBRÁ VINICE

19:00
POSLEDNÍ ARISTOKRATKA

19:00
Jihoamerický večer

20:00
PÁROVÁNÍ RUMŮ A ČOKOLÁDY

26

10:00
ZÁMECKÉ ČAJOVÁNÍ

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

12:00
Strašidelný pohádkový les

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

18:45
JULES MASSENET | MANON

19:00
RUDY LINKA TRIO

19:30
Rybičky 48 – Tour Zamilovaný/Nešťastná 2

27

9:30
SLAVNOSTNÍ BOHOSLUŽBA

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

15:00
OBUŠKU Z PYTLE VEN – K. J. ERBEN

16:00
ZLOBA: KRÁLOVNA VŠEHO ZLÉHO 3D

19:00
POSLEDNÍ ARISTOKRATKA

28

10:00
INTERAKTIVNÍ PROHLÍDKA A UKÁZKA PRÁCE NA INTERTYPE

10:00
DEN STŘEDOČESKÉHO KRAJE

10:00
BURZA KNIH

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

29

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

30

10:00
KOSTÝMOVANÉ PROHLÍDKY VLAŠSKÉHO DVORA

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

19:00
POSLEDNÍ ARISTOKRATKA

20:00
POHYBLIVÉ OBRÁZKY

31

11:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

14:00
PROHLÍDKY MĚSTA S PRŮVODCEM

15:00
KOMENTOVANÉ PROHLÍDKY

15:30
STRAŠIDLA PANA DAČICKÉHO

17:00
HALLOWEEN NA PŮDĚ KNIHOVNY

18:00
DISPUTACE S ING. HANOU HAVLOVOU

19:00
KURZ ALFA

19:00
TERMINÁTOR:TEMNÝ OSUD

19:00
CHARITATIVNÍ KONCERT PRO NADAČNÍ FOND LEF – LION ENDOWMENT FUND

1
2
3
+ Export Events
Zavřít menu