Načítám Akce

Červen 2019

Akce Search and Views Navigation

Akce Views Navigation

Calendar of Akce

Calendar of Akce
PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
27

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

ŘEMESLO JE UM(ĚNÍ)

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

28

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

ŘEMESLO JE UM(ĚNÍ)

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

18:00
EVROPSKÉ MISTROVSTVÍ V LOVU KAPRŮ

29

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

ŘEMESLO JE UM(ĚNÍ)

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

30

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

ZE ŽIVOTA BAROKNÍCH SKLADATELEK

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

ŘEMESLO JE UM(ĚNÍ)

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

31

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

SVĚTOVÝ DEN STUDÁNEK

1

8:00
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

CAROLINA ARANDIA | MARIA HUBER A ROSA WALLBRECHTER – #FOLLOWFORFOLLOW

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

2

8:00
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JAN STEINER – GRAFIKA

MILOSLAV MARSCHAL – ABSTRAKTNÍ KRAJINA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

3

8:00
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
ŠVÝCARSKÉ MALÍŘSTVÍ A SOCHAŘSTVÍ

19:00
MÍSTO UZDRAVENÍ

4

8:00
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

5

8:00
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

18:00
CESTA KE ZDRAVÍ S HORMONÁLNÍ JÓGOU

6

8:00
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
ČESKOPIS

18:00
ŠVÝCARSKÉ NOŽE, DÝKY…

7

8:00
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

18:00
BERNARDÝNI

8

8:00
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
CHARLIE SLAVÍK

10:00
VÍKEND OTEVŘENÝCH ZAHRAD A MUZEJNÍ NOC

14:00
DĚTSKÝ DEN V MALÍNĚ

15:00
SLAVNOSTNÍ UKONČENÍ UNESCO FESTU

20:00
Degustace čokolád

9

8:00
MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL KUTNÁ HORA

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

JÁNUŠ KUBÍČEK – VELEZAJÍMAVÁ HRA

MILOŠ MICHÁLEK – VYRYTO DO PAMĚTI

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
MISTROVSTVÍ REPUBLIKY V HALOVÝCH DISCIPLÍNÁCH

10

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

9:30
HRÁTKY S PAMĚTÍ

17:30
POBOŽNÝ PISTOLNÍK

11

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

17:00
JARNÍ KONCERT CÍRKEVNÍHO GYMNÁZIA KUTNÁ HORA

12

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

18:00
KONCERT SMYČCOVÝCH ORCHESTRŮ ZUŠ KUTNÁ HORA

13

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

17:00
AKADEMIE DOMU DĚTÍ A MLÁDEŽE

19:00
Na stupních vítězů

20:00
GYPSY NIGHT

14

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

11:00
Makačíno

15

20:00
Operní týden

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

11:00
Makačíno

19:00
BENEFIČNÍ KONCERT K 15. VÝROČÍ ZALOŽENÍ STŘEDISKA NA SIONĚ

16

20:00
Operní týden

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

11:00
Makačíno

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

11:00
POUTNÍ MŠE SVATÁ

13:00
3. SKLENÁŘŮV DEN

18:00
KONCERT ČESKÉHO LOUTNOVÉHO ORCHESTRU S J. TICHOTOU

17

20:00
Operní týden

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

10:00
TVOŘIVÁ DÍLNA

18

20:00
Operní týden

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

17:00
UPRCHLICKÁ A MIGRAČNÍ KRIZE Z JINÉHO ÚHLU POHLEDU

18:00
GIUSEPPE VERDI / VELKOPLOŠNÁ DVD PROJEKCE

19

20:00
Operní týden

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

19:00
ROBERT „BOB“ WILIAMS

19:30
IN VINO VERITAS

20

20:00
Operní týden

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

8:00
SLAVNOSTI LESNÍHO ROHU

18:00
MŠE SVATÁ ZE SLAVNOSTI TĚLA A KRVE PÁNĚ

21

20:00
Operní týden

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

8:00
SLAVNOSTI LESNÍHO ROHU

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

22

20:00
Operní týden

8:00
KRÁLOVSKÉ STŘÍBŘENÍ KUTNÉ HORY

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

8:00
SLAVNOSTI LESNÍHO ROHU

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

20:00
ČOKOLÁDOVÁ TORTURA

23

20:00
Operní týden

8:00
KRÁLOVSKÉ STŘÍBŘENÍ KUTNÉ HORY

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
ZDENĚK DANĚK – OBRAZY

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

8:00
SLAVNOSTI LESNÍHO ROHU

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

18:00
VOX BOHEMICA

18:00
RIPOFF RASKOLNIKOV + PAUL BATTO JN

24

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

25

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

26

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

14:00
KVĚTINOVÁ KAVÁRNIČKA

19:00
„SIR“ OLIVER MALLY (AT) & PETR SCHNEIDER (D)

19:30
POHYBLIVÉ OBRÁZKY

27

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
VÝSTAVA SVÍDNICKÉ KERAMIKY

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

28

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

8:00
AHOJ LÉTO, AHOJ PRÁZDNINY

8:00
„KUTNOHORSKÉ 9“ 1989-1999-2019

18:00
POUTNÍ MŠE SVATÁ

20:30
CIRKUS PROBLEM

29

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

8:00
„KUTNOHORSKÉ 9“ 1989-1999-2019

20:00
KTERAK SE ZA CHOTKŮ HRÁLO NA KAČINĚ DIVADLO

30

Stavy mysli / Za obrazem – obměny a intervence

KOUZLO SKLÁŘSKÉHO ŘEMESLA

PTOLEMAIOVCI – POSLEDNÍ DYNASTIE EGYPTSKÝCH FARAÓNŮ A JEJICH MINCE

8:00
„SPLENDISSIMA BASILICA“

8:00
VELIKATEMA 2

8:00
„KUTNOHORSKÉ 9“ 1989-1999-2019

19:00
GÉBERT – ULBERT PROJEKT (H)

+ Export Events
Zavřít menu