Následujícím výčtem patrně leckoho nepotěším, je toho dneska opět trochu víc najednou. Najděte si tu svoji ulici, ať víte na čem jste. Těch obětovaných pár vteřin se vám bohatě vrátí, třeba až neuvíznete ve výtahu, nebo až nebudete muset rychle vytírat kolem ledničky! Kliknutím na ulice se zobrazí podrobnosti.

 

  1. přeruš.dod.el. –  ul. Jaselská, tenis.kurty, gymnázium.
  2. přeruš.dod.el. – ul.Růžová, Do Polí, U Tavírny, Talafůsova.
  3. přeruš.dod.el. – ul.Tyršova, V Mišpulkách, Štietkova, Kouřimská, Kremnická, Bendlovky, Příčná, Ke Kalichu, Partyzánská.
  4. přeruš.dod.el. – ul.Tyršova, Rokycanova, Na Vítkově, Orebitská, Ústecká, Želivského, Na Trávníku, Ku Ptáku, Tachovská, U Prachárny, Chelčického, Kovandova, Litoměřická, Sudličník, Talafusova, Domažlická – část a ředitelství VHS vč. bytovek.
  5. přeruš.dod.el. – ul.Kouřimská – část, Vojtěšská, Na Kavkách, Kotkova, Dukelská, Purkyňova – část, Sochorova, Benzina, Fučíkova – horní část.
  6. přeruš.dod.el. – ul.Za Kolíňáčkem, Na Štolách, Liliová, Česká, Chrpová a obřadní síň.
  7. přeruš.dod.el. – ul.Dolní, V Zahradách, Viničná, Lučanská, Benešova, Družstevní, Masarykova, Zachova, Řehákova, Zvěřinova.
  8. přeruš.dod.el. – ul.Vojtěšská, Bělocerkevská, Na Kavkách, Buzulucká, Na Svahu, Na Výsluní, U Lesa, Na Bylance.
  9. přeruš.dod.el. – ul.Nerudova, jídelna ZŠ Masarykova a MŠ ČKD.
  10. přeruš.dod.el. – Dolní Žižkov k Poličanům, ul.Táborská, Na Terase, Na Hliništi, Pod Tratí, V Cihelně, K Zastávce a zahrádkářská kolonie.

-jok-

 

Nebyly nalezeny žádné obrázky

 

.

Zavřít menu