Ve věku 72 let náhle zemřel pan doktor Petr Havlovic, oblíbený dětský lékař, primář dětského a novorozeneckého oddělení v Čáslavi
Foto: MěÚ Čáslav

Oblíbený dětský lékař pan doktor Petr Havlovic zemřel náhle 15. dubna ve věku 72 let. Jeho nečekaný odchod všechny zasáhl. Dveře jeho ordinace na sídlišti Šipší v Kutné Hoře zůstaly zavřené s informací pro pacienty, že snahou bude ordinaci zachovat a pokračovat v započaté dlouholeté tradici.

Pan MUDr. Petr Havlovic byl praktickým lékařem pro děti a dorost, ale také řadu let primářem dětského a novorozeneckého oddělení v čáslavské nemocnici. Hned po promoci v roce 1976 začal a až do roku 2007 pracoval na dětském a novorozeneckém oddělení v kutnohorské nemocnici. Byl vždy trpělivý, laskavý. Děti ho měly rády. O většinu svých pacientů pečoval od jejich narození až téměř do dospělosti, aby později za ním přivedli i své děti. Nezapomeneme.

Poslední rozloučení s panem doktorem Petrem Havlovicem se uskuteční 26. dubna ve 14 hodin v obřadní síni na hřbitově v Kutné Hoře.

pra

 

Zavřít menu