Desáté kolo krajské soutěže mužů v ledním hokeji odjeli kutnohorští hokejisté odehrát v neděli do Slaného proti HC Zlonice. Oba celky chtěly body potřebné k postupu do nadstavby a domácí také oplatit Sršňům porážku z Kutné Hory. To se jim nakonec podařilo a odsunuli v průběžné tabulce kutnohorské Sršně na čtvrtou příčku. ……………………………………….

10. Kolo KSM HC Zlonice – Sršni Kutná Hora 5:3 (4:0, 1:2, 0:1)

Porucha rolby zdržela začátek utkání, který se Sršňům vůbec nepovedl. Hned v prvním střídání  se přihrávaný kotouč od brusle bránícího hráče ocitl v síti Sršňů. Další střídání přišla první rychlá střela z blízka a bylo to 2:0 dříve, než si Šimon Balham sáhl na puk. V čase 4:40 se nabuzení domácí prosadili potřetí, získali klid a herní pohodu. Nervózní Sršni se nemohli prosadit a po čtvrtém gólu v jejich síti několikrát zbytečně faulovali. Trest ve hře pro obránce Jiřího Tvrdíka, který neovládl své emoce, je oslabením i do dalších zápasů. Druhou třetinu se hra vyrovnala a první branku v domácí síti zařídil Čejka po Charvátově přihrávce. Zloničtí brzy odpovědeli a dál hráli v klidu. Místy až úporná snaha Sršňů dohnat čtyřbrankové manko přinesla křečovitou hru. Snížit na 5:2 se podařilo Andrlemu po nahrávce R. Jelínka. Ve třetí třetině Sršni získávali převahu, což zase vedlo k častým faulům domácích. Jedenáct minut před koncem proměnil Charvát Rudolfským naservírovaný puk v přesilovce. Domácí si vzali oddechový čas a soustředili se na udržení výsledku. To jim vyšlo. Nic na skóre nezměnilo ani jejich dvojnásobné oslabení, ani závěrečná power-play Sršňů. Další utkání sehrají Sršni v sobotu 14.12. v Kolíně proti HC Žabonosy od 18:30 hod.