Kutnohorskou vlnku doprovodí benefiční koncert

Warning: Illegal string offset 'width' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29 Warning: Illegal string offset 'height' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29

První oficiální plavecké závody pro handicapované děti a mládež pořádá pod názvem „Kutnohorská vlnka“ 9. února v kutnohorském krytém bazénu občanské sdružení Cesta životem bez bariér. Závodů se aktivně zúčastní plavec a reprezentant ČR na paralympiádě Arnošt Petráček. Přijďte fandit sportovcům, kteří každodenně překonávají svůj handicap!

 

Odměnou pro všechny sportovce i fanoušky bude, kromě medailí i benefiční koncert v kině Modrý kříž (viz plakát). Koncert je určen samozřejmě i pro širokou veřejnost, která má tak možnost přispět na dobrou věc, Výtěžek ze vstupného je totiž určen na realizaci sportovního soustředění handicapovaných sportovců v Čáslavi. Doporučené vstupné 80 Kč. Prodej na místě před koncertem.

 

[nggallery id=44]

 

 

Napsat komentář