Aneta Langerová, Vypsaná fixa a Portless zahrají na kutnohorské plovárně!

Warning: Illegal string offset 'width' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29 Warning: Illegal string offset 'height' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29

Našlapaný Fox Festival vypukne na kutnohorské plovárně v sobotu 5. září v 18:00 hodin. Společnost Foxconn ho připravila na oslavu pětiletého výročí spolupráce se společností Hewlett – Packard. Výtěžek ze vstupného bude věnován na obnovu a výstavbu laviček v Kutné Hoře.

.
A co na vás čeká za vskutku symbolické vstupné 25,- Kč? Jako první zahraje pardubická kapela Vypsaná fixa, po ní se můžete zhruba v půl osmé večer těšit na dvojnásobnou Zlatou slavici Anetu Langerovou a na závěr cca v 21:00 hodin spustí Portless (ex Support Lesbians). Vstupenky si můžete zakoupit v předprodeji do 4. září na recepci společnosti Foxconn (Karlov 245, Kutná Hora) nebo v Infocentru v Sankturinovském domě (Palackého nám. 377/5, 284 01 Kutná Hora). A pozor, počet vstupenek je omezený, takže neváhejte!

(tz)
.

FoxFest 2015

 

.