Památku obětí komunistického režimu uctili v pátek 26. června v Sadu Milady Horákové představitelé města Kutná Hora spolu s veřejností. Po krátkých proslovech položili k památníku kytici a připomněli osobnost Milady Horákové, která byla v roce 1950 po vykonstruovaném procesu komunistickým režimem nezákonně odsouzena a popravena.
red, foto: M. Kadečková





