Hokejový turnaj U19 pořádaný na kutnohorském zimním stadionu od pátku 27. 3. do neděle 29. 3. přivedl do Kutné Hory šestici vynikajících juniorských týmů. Většina týmů či hráčů hraje ligu nebo dokonce extraligu juniorů nebo staršího dorostu, k vidění je skvělý hokej!

.
Přestože se turnaje neúčastní tým Sršňů, šest domácích hráčů (kompletní lajna ročníku 96) se nastupuje v dresu týmu Scorpions Select: Jenda Tvrdík, Mates Jelínek, Pavel Švejda, Láďa Šváb, Dominik Jiráň a gólman David Jelínek. A „Škorpióni“ si zatím nevedou vůbec špatně, tři zápasy – tři vítězství a impozantní celkové skóre 16:2!
Hraje se systémem každý s každým, jednokolově s hrací dobou 3 x 15 minut čistého času. Úprava ledu po každé druhé třetině. Páté, tedy nedělní „finálové“ zápasy, určující celkové pořadí turnaje, mají hrací dobu 3 x 20 minut. Výše trestů jsou standardní, tj. 2 minuty, 5 minut, 10 minut.
Dnešní turnajový program zakončí od 18. hodin právě Skorpions Select duelem s vlašimskými Rytíři. Nedělní program začíná v 9. hodin ráno. Rozpis utkání…

Veškeré další informace a množství fotografií najdete na turnajovém webu.

Vstup na všechny zápasy je zdarma, využijte možnosti a přijďte se podívat na výborný juniorský hokej!