Komorní setkání u památníku Milady Horákové připomnělo oběti komunistického režimu

Památku obětí komunistického režimu uctili v pátek 26. června v Sadu Milady Horákové představitelé města Kutná Hora spolu s veřejností. Po krátkých proslovech položili k památníku kytici a připomněli osobnost Milady Horákové, která byla v roce 1950 po vykonstruovaném procesu komunistickým režimem nezákonně odsouzena a popravena.

red, foto: M. Kadečková

Zavřít menu