Jak již napovídá název akce, „All the singer ladies“, rozezní svým hlasem sál v kutnohorském klubu Česká 1 v sobotu 27. července hned čtyři mladé, sličné zpěvačky. Večer zahájí alternativní kutnohorská formace Tie for Die. ……………………………………………………………………………………………………………………………….

Sobotní defilé ženských hlasů zahájí již ve 20. hodin kutnohorská alternativní rocková skupina Tie for Die v čele se sympatickou Evou Némethovou. Skupina funguje od roku 2009 a jak o sobě sami tvrdí, hrají především proto, že je to baví a také proto, že jejich koncert ještě nikoho nezabil! Tato veselá partička vás určitě naladí na tu správnou strunu.
Jako druzí se vám představí Muleta. Nadějná, našláplá kapela z pardubické zkušebny, která vznikla v roce 2012. Svou zajímavou muzikou se snaží kombinovat různé žánry, a proto je obtížné jim přidělit jasnou škatulku. Nejvíce se ale blíží žánru Art-Rock. Sametový alt všestranně talentované Martiny Panchártkové vás pohladí na duši od 21:00.
Kolem 22. hodiny budete svědky comebacku kolínské crossoverové partičky Parahybana, která se po dlouhé odmlce vrací zpátky na podium a to s novým a poněkud tvrdším repertoárem. Jejich písničky plné ostrých riffů obohacují nevšední elektronické melodie a texty o problémech všedního života. Nejen písně ale i zpěv přitvrdil. Přijďte se přesvědčit o tom, že se za poslední rok neflákali ale řádně na sobě makali!
Na závěr zahrají rock metaloví Whatrock z Jaroměře. Tato pětice potvrzuje fakt, že na věku nezáleží, protože ačkoliv jsou poměrně mladí, mají za sebou řadu povedených koncertů a zahráli si například před Dymytry či Alešem Brichtou. Nezaměnitelný hlas Zdeňky Pozůstalové si jistě zamilujete. 

Lukáš Bečán

.

zpevacky

 

.

Zavřít menu