Radní se na mimořádném zasedání 17. července letošního přijali usnesení, které řešilo režim placení nájmu barmské rodiny, která se do města přistěhovala v rámci programu MV ČR. Další letní mimořádné zasedání, devátého srpna,  bylo věnováno projednání podání žádosti o dotaci v rámci operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost. ………………………………………….

18. mimořádné zasedání RM dne 17. července 2013

Na základě tohoto jednání bylo přijato usnesení, které řešilo režim placení nájmu barmské rodiny. Tato rodina se přistěhovala do Kutné Hory v měsíci červnu v rámci programu MV ČR a řady neziskových organizací, které se věnují problematice přesídlování uprchlíků.

19. mimořádné zasedání RM dne 9. srpna 2013

Na programu bylo projednání podání žádosti o dotaci v rámci operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, která je zaměřena na oblast sociální integrace. V bodě různé byli přítomní členové RM seznámeni starostou Ivo Šancem s projektem Svazu měst a obcí, který nese název Podpora meziobecní spolupráce. Na projektu se podílí také MAS – Lípa pro venkov. Celý materiál bude připraven k projednání RM a následně na zářijové ZM.

Dana Vepřková, místostarostka

Celé znění najdete ZDE.

 

.

Zavřít menu