Všichni zájemci o letní brigádu „Zelené město“ organizovanou Technickými službami Kutná Hora, spol. s r.o.  mají poslední šanci si podat přihlášku. Ve dvou turnusech budou studenti zkrášlovat okolí Kutné Hory od 14. července do 8. srpna 2014.

.

Již tradičně, díky spolupráci Města Kutná Hora se společností Philip Morris ČR a.s. a Nadačního fondu Slunce pro všechny, proběhne o prázdninách v Kutné Hoře studentská brigáda „Zelené město“. Jejím hlavním cílem je zušlechtění města, jeho zkrášlení a zlepšení komfortu života ve městě pro jeho obyvatele se zaměřením na zlepšení přístupu zdravotně postižených občanů k zeleným plochám. Skupinky studentů v zelených tričkách můžete vidět na různých místech v okolí Kutné Hory letos již po čtvrté. Mladí lidé pomáhají Technickým službám s údržbou veřejné zeleně, uklízejí černé skládky, opravují stezky kolem města či čistí komunikace na sídlišti Hlouška a Šipší. V loňském roce studenti vyčistili pěšiny na Rovinách, Kuklíku, Sukovu, Kaňku, Královské procházce. V těchto územích natřeli a opravili odpočinkové lavičky. V letošním roce se bude v této úspěšné tradici a spolupráci pokračovat.

Jak na to?
2. července 2014 od 14.00 hodin proběhne ve Vlašském dvoře v Kutné Hoře obvyklé losování zájemců.  Každý zájemce může být přihlášen pouze na jeden z termínů (1. turnus 14. až 25. července 2014 nebo 2. turnus 28. července až 8. srpna 2014). Podmínkou pro přihlášení je dovršení 18 let věku a předložení platného potvrzení o školní docházce.  Odměna za práci je stanovena na 80 Kč/hod hrubého. Pracovní doba od 6:30 do 15.00 hod. Celkem bude vybráno 40 studentů. Na každý turnus 20, plus náhradníci. Vyplněné přihlášky (ke stažení ZDE) lze poslat poštou na Technické služby Kutná Hora, spol. s r.o., U Lazara 22, 28401 Kutná Hora, zaslat na e-mail ts@tskh.cz nebo je přinést osobně. Poslední termín pro podání přihlášky v den losování 2. 7. 2014 je osobně nebo e-mailem do 12.00 hodin na adresách Technických služeb Kutná Hora, spol s r.o.  nebo osobně do 13.30 hod. před zahájením losování dne 2. 7. 2014 ve Vlašském dvoře, Kutná Hora.

(tz)

.

Zavřít menu