Ve čtvrtek 23. října došlo ve Večerce na Václavském náměstí v Kutné Hoře k loupežnému přepadení. Policistům se podařilo sestavit portrét neznámého muže, který byl v místech v inkriminovanou dobu viděn. Mohlo by se jednat právě o jednoho z pachatelů.

 

K loupežnému přepadení obchodu Večerka na Václavském náměstí v Kutné Hoře došlo ve čtvrtek 23. října 2014 v 18:50 hodin. Dva neznámí pachatelé přišli k Večerce na Václavském náměstí. Jeden z nich zůstal stát u vchodových dveří prodejny a druhý vešel dovnitř. S nožem v ruce pak požadoval na obsluze se slovy „dej mi peníze, dej mi všechny peníze“ vydání finanční hotovosti. Po vydání peněz oba pachatelé z místa utekli směrem do centra města. Při loupeži nebyl naštěstí nikdo zraněn. Majiteli vznikla škoda kolem třech tisíc korun.
Policistům se podařilo sestavit portrét neznámého muže, který byl v místech v inkriminovanou dobu viděn. Mohlo by se jednat právě o jednoho z pachatelů.
.
Jedná se o muže vysoké štíhlé postavy, výšky okolo 175 cm – 185 cm, věk kolem 25 let, světlé pleti, nakrátko střižené hnědé vlasy, mluvil plynule česky.

Policisté v této souvislosti žádají veřejnost o spolupráci při pátrání po této osobě. Občané mohou veškeré své poznatky sdělit kterémukoli policistovi, případně na telefonním čísle kutnohorského obvodního oddělení 974 875 700 nebo i na známé bezplatné lince 158.

por. Mgr. Vendulka Marečková, tisková mluvčí P ČR Kutná Hora

.

Loupežné přepadení 23/X/2014

 
.

Zavřít menu