Dosud neznámý zloděj má na svědomí krádeže kol v Sokolské ulici. Způsobil škodu za více jak sto šedesát tisíc korun. Policisté se případem intenzivně zabývají a žádají veřejnost o spolupráci. Občané, kteří by svými poznatky, či svědectvím mohli přispět k vypátrání, či odhalení osoby pachatele, nebo pachatelů, mohou tak učinit na známé telefonní lince 158.

Dosud neznámý pachatel se dne 7. července 2014 v Kutné Hoře vloupal do prodejny cyklistických potřeb. Zloděj kolem 03:30 hodin ráno rozbil dlažební kostkou sklo výlohy v ulici Sokolská, čímž poškodil vystavené zboží za výlohou a vnikl dovnitř prodejny. Zde pak ze stojanu u stropu odcizil tři kusy celoodpružených horských jízdních kol. Jednalo se o pánské horské jízdní kolo značky Merida, červené barvy o velikosti rámu 20“, v. č. MIGJ06623 v hodnotě 39.990,- Kč, pánské horské jízdní kolo značky Merida typ ONEFOURTY 1500, rám v kombinaci černé, zelené a bílé barvy o velikosti rámu 19“ v hodnotě 53.990,- Kč a pánské horské jízdní kolo TREK Fuelex7, černo zlaté barvy o velikosti rámu 19,5“, v. č. WTU177G0304F v hodnotě 54.990,- Kč. Pachatel svým jednáním způsobil celkovou škodu ve výši 165 tisíc korun.

Policisté se případem intenzivně zabývají a žádají veřejnost o spolupráci. Občané, kteří by svými poznatky, či svědectvím mohli přispět k vypátrání, či odhalení osoby pachatele, nebo pachatelů, mohou tak učinit na známé telefonní lince 158.

Vendulka Marečková, tisková mluvčí PČR Kutná Hora

.

Zavřít menu