Veletrh učebních a studijních oborů se uskuteční v Lorci 13. října, pořadatelé upozorňují na aktuální mimořádná opatření pro vstup na tuto akci platná od 30. září

Jste žáky osmých a devátých tříd a čeká Vás rozhodnutí, kam po základní škole? Budou Vaše děti nebo vnoučata podávat přihlášku ke studiu a nemají vybranou školu? Přemýšlíte, co a kam půjdou studovat? Nabízíme Vám řešení. Přijďte na Veletrh učebních a studijních oborů do Kulturního domu Lorec (Lorecká 57) v Kutné Hoře 13. 10. 2021 v době od 9.00 do 15:00 hod a získáte mnoho informací pro toto důležité rozhodnutí. Téměř 40 škol z Kutnohorska, Kolínska a dalších regionů bude nabízet obory středoškolského vzdělávání. Dostanete informace nejen o nabízených oborech, ale také o podmínkách a průběhu přijímacího řízení. Kromě zástupců škol budou přítomni i poradci z úřadu práce, aby vám pomohli vybrat vhodný obor a zorientovat se v široké vzdělávací nabídce.

Pro vstup na veletrh je nutné dodržet aktuální nařízení pro vstup na veřejné akce. Od 30. září 2021 není možné využívat ke vstupu testování ve školách nebo čestné prohlášení rodičů.

Vstup na akci je možný na základě:

  • Potvrzení o úplném očkování, minimálně 14 dní po poslední dávce.
  • Negativní výsledek PCR testu ne starší než 7 dní.
  • Negativní výsledek antigenního testu ne starší než 72 hodin.
  • Potvrzení o prodělané nemoci ne starší 180 dní.

Na všechny návštěvníky se těší pořadatelé – pracovníci ÚP ČR, kontaktní pracoviště Kutná Hora a LANETE spol. s r. o. Golčův Jeníkov. Vstupné zdarma.

Anna Přecechtělová, vedoucí odd. poradenství a dalšího vzdělávání Úřadu práce Kutná Hora, foto pra

 

Zavřít menu