VHS Vrchlice Maleč informuje o přerušení dodávky pitné vody ve Vavřinecké ulici a části ulice Ke Gruntě na Kaňku

Vodohospodářská společnost Vrchlice – Maleč, a.s. informuje občany, že v důsledku provádění plánovaných prací na obnově vodovodní sítě bude dnes 10. 1.  a zítra 11. 1. v době od 7  do 15 hodin docházet k PŘERUŠENÍ  DODÁVKY PITNÉ VODY lokalitě Kutná Hora – Kaňk ul. Vavřinecká (mezi č.p. 158 až po 73) a část ul. Ke Gruntě (mezi č.p. 361 až po č.p. 354).

Dodávka vody bude v uvedeném období zajištěna – předzásobením v množství, které pokryje běžnou spotřebu odběratelů.

 V případě dotazů volejte na bezplatnou telefonní linku 800 505 585, nebo na dispečink společnosti 327 588 112, 602 493 706.

Vodohospodářská společnost Vrchlice – Maleč, a.s., Kutná Hora se omlouvá svým odběratelům za způsobené potíže a děkuje za pochopení.

red

Zavřít menu