FBC Kutná Hora: Muži A měli na programu dva venkovní divizní zápasy, junioři odcestovali do pražských Kobylis

Další dva venkovní divizní zápasy mělo na programu mužské áčko FBC Kutná Hora

Start98 Praha Kunratice B x FBC Kutná Hora 6:5 (1:2, 4:3, 1:0)
Branky K. Hory: 1. Martínek (Schwarz J.), 20. Schwarz J. (Martínek), 30. Schwarz J. (Martínek), 31. Dus (Vokřál), 38. Schwarz J. (Martínek).

Vyloučení: 1/2, využití: 1/0, střely na branku: 22:37.

Kutná Hora byla střelecky aktivnější, ve finální fázi to však vázlo. Kunratice vyhrály díky smolné vlastní brance soupeře. Hattrickem se v zápase blýskl J. Schwarz, který těžil ze spolupráce s Martínkem, na body to ale nestačilo.

Sestava Kutné Hory: Dlouhý (Bochníček B.) – Rejna, Listík, Vojtěch, Vokřál, Petrásek, Dus, Popek, Tvrdík, Schwarz J., Martínek, Zelený, Chalupa, Spurný.

Florbalová akademie MB „A“ x FBC Kutná Hora 7:6 pp (3:3, 2:1, 1:2 – 1:0)
Branky K. Hory: 2. Vokřál (Dus), 13. Martínek (Schwarz J.), 14. Popek (Zelený), 29. Martínek, 55. Petrásek (Zelený), 57. Zelený (Rejna).

Vyloučení: 0/1, využití: 1/0, střely na branku: 37:34.

Ofenzivní utkání nabídlo na obou stranách několik zajímavých příležitostí. Na začátku třetí třetiny prohrávala Kutná Hora o dvě branky, přesto se nevzdala a dvěma góly v krátkém sledu vyrovnala. O vítězi zápasu rozhodlo prodloužení, v něm byli šťastnější hráči z Mladé Boleslavi.

Sestava Kutné Hory: Bochníček B. (Dlouhý) – Rejna, Listík, Vokřál, Dus, Staňo, Tvrdík, Popek, Zelený, Petrásek, Chalupa, Schwarz J., Martínek, Vojtěch.

 

1.SK Florbal Benešov824
2.FC Bučis Team821
3.FBC Pitbulls Kolín819
4.OLYMP FLORBAL818
5.Prague Tigers814
6.Panthers Praha B88
7.Start98 Praha Kunratice B88
8.TJ Sokol Královské Vinohrady B87
9.FbŠ Bohemians B87
10.FBC Kutná Hora76
11.Florbalová akademie MB „A“85
12.Kanonýři Kladno B74

 

 

K dalším dvěma ligovým zápasům odcestovali junioři FBC Kutná Hora do pražských Kobylis

FBK Fat Pipe Vosy Praha x FBC Kutná Hora 5:5 (1:1, 4:3, 0:1)
Branky K. Hory: 6. Procházka (Pavlas), 14. Pavlas (Procházka), 15. Martínek, 21. Měšťánek (Němec J.), 32. Rejna (Smitka).

Vosy Praha vlétly do zápasu, v úvodu měly k dispozici trestné střílení, které ale neproměnily. Po nařízeném nájezdu se hra začala vyrovnávat. O úvodní branku zápasu se postarala v 6. minutě Kutná Hora, Procházka zužitkoval přihrávku Pavlase. V závěru první třetiny Vosy Praha vyrovnaly díky využité přesilové hře. Ve druhé části přišly na řadu střelecké hody, oba týmy se několikrát vystřídaly ve vedení, šťastnější do šaten ale odcházely Vosy, které vstřelily o jednu branku více. Třetí třetina nabídla bojovný florbal. Kutná Hora nakonec necelých pět minut před závěrečnou sirénou vyrovnala, o dělbu bodů se v přesilové hře postaral Rejna.

FBC Kutná Hora x Fat Pipe TRAVERZA Chodov 3:2 (0:1, 1:0, 2:1)
Branky K. Hory: 20. Svoboda (Rejna), 26. Měšťánek (Smitka), 28. Rejna (Svoboda).

Aktivní nástup soupeře do utkání dělal Kutné Hoře opět problémy. Chodov si v úvodu utkání vynutil početní výhodu, tu ale nezužitkoval. Kutnohorští se po ubráněné přesilové hře soupeře začali osmělovat a postupně přebírat iniciativu. Přesto to byl právě technicky vyspělejší Chodov, který se dostal do vedení. Ve druhé části přišla jediná změna skóre, Svoboda vyrovnal brankou v přesilové hře. Třetí třetina nabrala na obrátkách, oba týmy nastolily zběsilé tempo. V jejím úvodu si Kutnohorští vytvořili útočný tlak, svého soupeře zamkli na jeho polovině. Z aktivního nástupu do třetí třetiny tak nakonec vytěžili dvě branky, které určily ráz zápasu. Chodov se ve svém útočném náporu zmohl pouze na snížení a díky skvělé týmové práci slavila Kutná Hora tříbodové vítězství.

Sestava Kutné Hory: Zeman – Pavlas, Smitka, Procházka, Danda, Svoboda, Němec J., Rejna, Cieslar, Schroller, Martínek, Měšťánek.

Hodnocení trenéra Kutné Hory – Adam Rowe: Remíza z prvního zápasu mě mrzí, byli jsme lepším týmem. Děláme si to složitější, na branku se nadřeme. Rozhodlo pár chyb v naší hře. V zápase s Chodovem jsme měli i trošku štěstí, soupeř několikrát orazítkoval brankovou konstrukci, ale nakonec bereme všechny tři body za skvělý týmový výkon! Kluci předvedli suprovou práci.

 

1.Wizards DDM Praha 10618
2.FBC Draci Říčany613
3.FBK Fat Pipe Vosy Praha410
4.FATPIPE Traverza Chodov610
5.FBC Kutná Hora610
6.DDM Horní Počernice ORKA49
7.FBC Pitbulls Kolín:Pitbullové66
8.Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.66
9.FbŠ Bohemians B43
10.Florbalová akademie MB60
11.Floor Maniacs Mělník60

 

-Jarda Bochníček-

Zavřít menu