Final4 Českého poháru žen v házené se odehraje už 14. března na neutrální půdě v Kutné Hoře. Vstupenky jsou již v předprodeji

Nejlepší české házenkářky se představí o víkendu 14. a 15. března ve sportovní hale Klimeška. DHK Baník Most, Sokol Písek, DHC Sokol Poruba a DHK Zora Olomouc se za necelé dva týdny v Kutné Hoře utkají ve Final4 Českého poháru žen. Vstupenky na tato utkání hraná v hale Klimeška v Kutné Hoře si můžete rezervovat v předprodeji. Final4 Českého poháru žen pořádá Český svaz házené ve spolupráci s házenkářským oddílem TJ Sparta Kutná Hora pod záštitou města Kutné Hory. 

Své místo v závěrečném boji Českého poháru žen si v letošní sezóně vybojovala družstva Písku, Mostu, Poruby a Olomouce. Los semifinálových dvojic rozhodl o tom, že v semifinále se nejprve utkají týmy Olomouce a Písku a následně Most s Porubou. V neděli pak bude na programu zápas o třetí místo a finálový duel.

Program Final4 Českého poháru žen

Sobota 14. března 2020

16.30 Sokol Písek – DHK Zora Olomouc
18.30 DHK Baník Most – DHC Sokol Poruba

Neděle 15. března 2020

11.00 utkání o 3. místo
13.00 finále

Týmy se v semifinálových a finálových duelech opět poměří na neutrální půdě a tentokrát to bude v nově vystavěné hale Klimeška v Kutné Hoře, kterou už využili při svých extraligových soubojích například házenkáři Dukly Praha nebo při finálových pohárových bojích nejlepší basketbalové a volejbalové týmy. Kapacita kutnohorské sportovní haly je 400 míst k sezení a 100 na stání.

Od pondělí 2. března si můžete rezervovat vstupenky na utkání Final4 Českého poháru žen. Vstupenky jsou platné na celé jednotlivé hrací dny a cena vstupenky na každý den činí 100,- Kč.

Vstupenky můžete objednávat na emailové adrese simunek@chf.cz nebo na telefonu +420 739 008 453. K osobnímu vyzvednutí pak budou k dispozici v místě konání, tedy SH Klimeška (adresa Čáslavská 274, 284 01, Kutná Hora) v oba hrací dny. Objednávky zasílejte ve formátu jméno a příjmení, den, na který vstupenky rezervovat, a počet objednaných vstupenek.

Utkání Final4 Českého poháru žen budou vysílána živě na www.TVcom.cz.

Více informací na naleznou zájemci na webových stránkách Českého svazu házené ZDE. 

red, tz

Zavřít menu