Sportovní hala Klimeška bude hostit tréninkový kemp roku – reprezentační výběr florbalistů z Thajska

K pravidelným mistrovským zápasům ve florbalu a házené se začátkem listopadu přidá i Okresní futsalová liga a domácí tým N.P.C., který bude hrát na Klimešce své zápasy ve večerních hodinách v úterý nebo v sobotu (http://www.futsalkolin.cz/).

Už ve čtvrtek 8.11.2018 dorazí na Klimešku zřejmě nejočekávanější tréninkový kemp roku – reprezentační výběr florbalistů z Thajska, který se zde bude připravovat na letošní mistrovství světa konané v prvním prosincovém týdnu v Praze. Klimeška nabídne Thajcům kompletní zázemí, tedy dva tréninky denně, celodenní stravování a samozřejmě ubytování přímo v objektu haly.
Víkend 10. – 11. listopadu bude ryze florbalový, spolu s Thajci dorazí poprvé na Klimešku i český reprezentační tým florbalistů na vozíku. To bude určitě i generálka a osahání haly pro playoff ligy florbalistů-vozířkářů v květnu 2019.
O víkendu státního svátku 17.listopadu se k Thajcům přidá basketbalové soustředění ženského univerziádního týmu ČR pod vedením trenérů Daniela Kurucze a Ivana Zachary a v neděli 18. listopadu opět korfbal a druhý turnaj kolínského korfbalového týmu hrající první ligu.

Druhý prosincový víkend bude poprvé ve znamení mládežnického fotbalového turnaje pod taktovkou domácí TJ Sparta Kutná Hora. Prosincový turnaj bude pořádán pro okresní družstva žáků a bude to příprava pro 3 velké mezinárodní turnaje v lednu, únoru a březnu.
Ing. Michal Vavák, manažer sportovní haly Klimeška

Zavřít menu