Výsledky florbalových utkání mladších žáků, dorostenců a juniorů FBC Kutná Hora

Mladší žáci – Rudí v prvním kole desátého koše na domácí půdě třetí

Na domácí palubovce haly BIOS v Kutné Hoře sehráli mladší žáci čtyři zápasy v pětičlenné skupině. Výhra, remíza a dvě těsné prohry znamenaly v konečné tabulce třetí místo. Do zápasů zasáhl široký kádr hráčů, trenéři mohli vyzkoušet mnoho herních variant a otestovat výkonnost jednotlivých hráčů na různých postech.

Zápasy:

FBC Kutná Hora – RudíSK Alien Nation Černošice 2:3 (2:2, 0:1)

SK Florbal Benešov II.FBC Kutná Hora – Rudí 0:2 (0:2, 0:0)

FBC Kutná Hora – RudíWizards DDM Praha 10 Black 2:2 (2:0, 0:2)

TJ Lokomotiva Rakovník AFBC Kutná Hora – Rudí 4:2 (4:2, 0:0)

Sestava:

Lokaj Ondřej – Trník Michal, Trník Marek, Netolický Vojtěch (2+0), Vaingát Denis (1+0), Šlais Jakub (1+0), Tvrdík Tomáš (2+0), Vašíček Matyáš (1+0), Kouřilová Tereza, Blahník Štěpán, Trpišovský Štěpán, Zralý Martin (0+1), Marek Jaroslav (1+0), Douša Filip (0+2), Honek Jan, Janeček Vojtěch, Martínek Petr, Mundil Erik, Melecha Aleš, Dojčiak Marek (0+1)

Dorostenci FBC Kutná Hora začínají předvádět velmi slušné výkony

Z dalších ligových zápasů se jim podařilo přivézt 4 body.

FBC Kutná Hora x FBC Pitbulls Kolín:Pitbullové 6:3 (1:0, 0:2, 5:1)
Branky Kutné Hory: 8. Pavlas (Kodaj), 32. Kodaj, 37. Holub (Martin), 38. Kodaj, 41. Pavlas, 45. Kodaj.

Opatrný vstup do zápasu, vyrovnaná první třetina, přesto Kutná Hora vedla po první patnáctiminutovce 1:0. Kolín ve druhé třetině otočil výsledek ve svůj prospěch, těžil zejména z chyb soupeře. Iniciativu ve třetím dějství ale převzali Kutnohorští. Svou aktivitou a slušnou produktivitou nasázeli svému soupeři pět branek a utkání zvrátili na svou stranu.

Tatran Střešovice x FBC Kutná Hora 8:7 pn (4:4, 0:1, 3:2 – 1:0)
Branky Kutné Hory: 6. Danda (Měšťánek), 9. Kodaj, 10. Pavlas (Kodaj), 11. Martin (Holub), 22. Pavlas (Danda), 31. Kodaj (Pavlas), 44. Kodaj.

Divoká na góly bohatá první třetina se musela všem přítomným fanouškům líbit. Kutnohorští dokázali svému soupeři vstřelit čtyři branky během pěti minut, do druhé části se šlo ovšem za nerozhodného stavu 4:4. Druhá třetina patřila Kutné Hoře, svého soupeře přehrávala a opět se v zápase dokázala dostat do vedení. Jak skončila druhou třetinu, začala i tu třetí a v jejím úvodu opět skórovala. Přestřelka však neměla konce a posléze úřadovali hráči pražského celku, kteří dokázali otočit výsledek ve svůj prospěch. Utkání, ve kterém byla Kutná Hora místy lepším celkem na hřišti, poslal do nájezdů střelec Kodaj. V nich ale Kutnohorští neuspěli, ani jeden z exekutorů nebyl úspěšný, naopak soupeř jednou skóroval a připsal si na své konto bonusový bod.

Sestava Kutné Hory: Franc, Zlatohlávek – Měšťánek, Němec, Svoboda, Malina – Kodaj, Pavlas, Danda, Martin, Holub, Beil.

Hodnocení trenéra Kutné Hory – Adam RoweOdehráli jsme dva výborné zápasy, za to si kluci zaslouží pochvalu. Od druhé třetiny prvního zápasu jsme nastolili určité tempo, které se nám podařilo udržet až do druhého utkání. Je jen škoda, že jsme  proti Tatranu neudrželi své vedení. Ale i tak z velice krásného, vyrovnaného a divácky atraktivního zápase máme skvělý bod.

Junioři zavítali ke druhému ligovému turnaji do pražských Kunratic

FBC Kutná Hora x Floor Maniacs Mělník 9:3 (3:1, 3:2, 3:0)
Branky Kutné Hory: 6. Svoboda, 8. Němec, 9. Kohout (Svoboda), 17. Kohout (Schroller), 17. Danda (Martínek), 24. Smitka (Svoboda), 31. Měšťánek (Němec), 32. Kohout (Smitka), 35. Vnuk (Měšťánek).

I když konečný výsledek vypadá jednoznačně, vítězství Kutné Hory se nerodilo lehce. Mělník po celý zápas hrozil z nebezpečných brejkových situací. Postupem času se však Kutnohorští slušně rozstříleli a jenom díky lepší produktivitě slavili tříbodovou výhru.

FBC Pitbulls Kolín x FBC Kutná Hora 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
Branka Kutné Hory: 24. Danda (Martínek).

Kutná Hora se zřejmě v prvním zápase vystřílela a po celý zápas se trápila v zakončení. Zato Kolínu se v koncovce dařilo.

Sestava Kutné Hory: Zeman – Kohout, Cieslar, Procházka, Danda, Svoboda, Vnuk, Němec, Rejna, Smitka, Schroller, Martínek a Měšťánek.

Hodnocení trenéra Kutné Hory – Adam RoweZápasy se nám herně nevydařily, vytvořili jsme si sice několik více než slibných střeleckých příležitostí, ale v zakončení to vázlo. Musíme se do příště zlepšit, být aktivnější a proměňovat vytvořené příležitosti.