I ve třetím čtvrtletí letošního roku společnost Foxconn vyhlašuje soutěž o nejlepší projekt, tentokrát s názvem „Vylepši si svou třídu“. Své nápady mohou zájemci posílat až do 30. září.

Foxconn, který již třetím rokem vyhlašuje sponzoringovou soutěž, opět rozdělí až sto tisíc korun. Předposlední kolo letošního roku se zaměřuje na vybavení tříd a škol. „Své projekty mohou do soutěže přihlašovat jak jednotlivci, tak neziskové organizace zaměřené na školní vzdělávání. Často slýcháme, že školy nemají peníze na odborné vybavení a právě toto je skvělá příležitost, jak získat finanční podporu,“ říká manažerka PR a komunikace firmy Foxconn Dagmar Krausová.

Jako společnost, která dlouhodobě podporuje a povzbuzuje své zaměstnance, pomáháme i nejrůznějším skupinám zájmovým zejména z Pardubického a Středočeského kraje. Proto jsme se rozhodli, že v dalším kole soutěže podpoříme především školská a edukační zařízení. Těm, která přijdou s nejlepšími nápady na to, jak vylepšit svou třídu nebo školu, poskytneme příspěvek například na nákup pomůcek nebo vybavení odborných dílen.

Nápady na vylepšení stačí zpracovat do projektu, jehož konkrétní podobu zájemci najdou na webových stránkách www.foxconn.cz v sekci Sponzoring. Projekty z předešlého kola s tématem „Kdo si hraje, nezlobí“, které se zaměřovalo na předškolní vzdělávání, v současné době vyhodnocuje odborná porota. tz

Zavřít menu