Projekt „Odpoledne s Kameňáčkem“ se na ZŠ Kamenná stezka rozběhne na podzim roku 2013 zcela poprvé. Cílem je usnadnit vstup do školy malým předškolákům, seznámit se s budoucími spolužáky i učitelkami. Zájemcům nabízíme tři odpolední setkání, na kterých si děti vyzkouší své dovednosti a roli budoucího prvňáčka. ………………………………………………………….

Celý projekt není určen pouze pro budoucí prvňáčky naší školy – je určen pro všechny děti, které si od září budou říkat „prvňák“.

Co vás čeká?
Odpoledne ve třídě (říkanky, pohádky, divadlo), odpoledne v dílně (vánoční tvořivé dílničky), odpoledne v tělocvičně (soutěže, pohybové hry). Setkání proběhnou v listopadu, v prosinci a v lednu  – vždy ve čtvrtek od 16:00 do 17:00 hodin.

Jaké to asi v té školy bude?
My myslíme, že fajn. Pokud si to chcete také zkusit, pak určitě přijďte. Pro všechny účastníky jsou setkání bezplatná. Věříme, že díky tomuto projektu se budou děti do školy těšit a budou se ve škole cítit dobře a spokojeně. A to je cíl nás – učitelů!

Milí rodiče i prarodiče, v případě zájmu zúčastnit se těchto tří setkání spolu se svým předškolákem, kontaktujte nás na tel. čísle 728 270 457, kde se dozvíte další informace.

(tz)

.

Zavřít menu