Občanské sdružení Denemark spojilo své síly s dalšími čtyřmi neziskovkami (Sokol, KHnet.info, Junák, Charita) z Kutné Hory a chystá se uspořádat 31. ledna společný ples neziskovek. O něm a o tom, co vás mimo tancování na plese čeká, vás budeme informovat později.

.
Myšlenka této spolupráce vyústila ovšem v něco víc, než jen v ples. Dohodli jsme se, že společnými silami, postupně, budeme zkrášlovat Sklenářův dolík. Chtěli bychom vyřezat a vyčistit část zarostlých ploch. Na nich by pak měl vzniknout plac na fotbálek a další míčové hry. Další uvolněné plochy budou sloužit k umístění hracích prvků, jednoduché pergoly s otevřeným ohništěm. Využijeme terénních nerovností a vybudujeme i dráhu pro cyklokros. Využívat by se měl Sklenářův dolík jako místo pro odpočinek nejen okolních obyvatel (i těch budoucích, protože jsou kolem rozvojové plochy pro bydlení), ale také pro důchodce z pečovatelského domu i pro skauty.
Chceme postupovat v etapách, svépomocí, a proto vás zveme na 17. ledna od 8. hodin na brigádu právě do Sklenářova dolíku. Vezměte si prosím rukavice, ale podle možností i motorové pily a sekery. Bude možné si nakácené dřevo za odměnu odvézt. Bude možné si opéct buřty na ohni.

(zdroj: o.s. Denemark)

.

Zavřít menu