Kutnohorská Kocábka letos vypluje po dvaatřicáté, na nádvoří Vlašského dvora

Warning: Illegal string offset 'width' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29 Warning: Illegal string offset 'height' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29

Festival bluegrassu, country, folku a trampské písničky – Kutnohorská Kocábka patří již přes třicet let neodmyslitelně do druhé poloviny letních prázdnin. Letošní 32. ročník se uskuteční dne 15. srpna od 15. hodin a na základě povolení Města Kutná Hora potrvá až do půlnoci.

.
Jelikož probíhá rekonstrukce parku Pod Vlašským dvorem, je festival přesunut na nádvoří Vlašského dvora. Mezi účinkujícími můžete slyšet i Jitku Vrbovou se Standou Chmelíkem, Radka Tomáška s Františkem Václavem Zikmundem, Pavla Dobeše s Tomášem Kotrbou, kapely Detto, Veget, Apple, Alishi a Mishmash a samozřejmě tradiční Brzdaře a Trampoty. Těšíme se na všechny příznivce tohoto festivalu a nezbývá než si přát krásné slunečné počasí!

Sdružení Kocábka

Připomeňte si atmosféru loňského ročníku v naší fotogalerii…
[nggallery id=524]

.