Obrazem: Na gymnáziu Jiřího Ortena nasbírali přes dvě tuny papíru

Warning: Illegal string offset 'width' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29 Warning: Illegal string offset 'height' in /var/www/kutnohorskelisty/public_html/www/wp-content/themes/newspaper/loop-templates/content-single.php on line 29

I v dnešní době elektronické komunikace a technických vymožeností se papírového odpadu vyprodukuje více než dost. O tom se studenti i učitelé GJO přesvědčili během pátečního sběrového dne, kde se papíru v přistaveném kontejneru sešly víc než dvě tuny. …………………………………………………………….

Více než polovinu tohoto množství ovšem zařídili tři nejlepší – tedy třídy C3A (403,5 kg) a V4A (378 kg). Zdatně jim sekundovalo ředitelství, vklínilo se na druhé místo díky bohaté zásobě nepotřebných a prošlých písemností (389 kg). Exkurzi na supermoderní třídící linku odpadu v Čáslavi tak po zásluze získává celá trojice pomyslných medailistů. Potěšitelné bylo, že se zapojila i většina maturitních ročníků, ač bez reálné šance vybrat si cenu. C4A se dokonce se svými 161,5 kg umístila hned za stupni vítězů.

Jindřich Bartoň, pedagog GJO

[nggallery id=151]

.