Benefiční závod žlutých kaček odstartuje na Vrchlici pod Vlašským dvorem už 9. října, startovní čísla je možné zakoupit i online, nebo na místě. Připraveny jsou hodnotné ceny

Pošli kačku a podpoř děti se zdravotním znevýhodněním. Benefiční závod žlutých kaček se uskuteční v sobotu 9. října v 14.00 na Vrchlici pod Vlašským dvorem. Dobročinný závod pořádá Středisko Na Sioně Oblastní charity Kutná Hora. Výtěžek akce podpoří výjezdy odborníků do rodin dětí se specifickými potřebami a přispěje na nákup pomůcek pro práci s těmito dětmi.

Startovní číslo žluté kačky si můžete zakoupit v e-shopu na www.poslikacku.cz. Cena jedné kačky je 50 Kč. Mohou se zúčastnit i firmy nákupem velké kačky za 3000 Kč. Kačky na start sami dopravíme a vy můžete sledovat, jak si Vaše závodnice vede. Pro majitele nejrychlejších kaček čeká v cíli odměna, proto nezapomeňte startovní číslo kačky. Závodí se o vouchery na vyhlídkové lety Aeroklubu Zbraslavice, projížďku na koních od Dítě a kůň v Miskovicích, vstup pro rodinu s dětmi do Herolandu, vouchery na bowling od MM Bowls Kutná Hora, vstupy do Mirakula, sladké vouchery z Muzea čokolády v Kutné Hoře, vstup pro rodinu s dětmi do Muzea lega v Kutné Hoře, vstup pro rodinu do Ringellandu v Habrkovicích nebo do Zrcadlového bludiště v Kutné Hoře a také vouchery na prohlídku ochozů chrámu svaté Barbory od Římskokatolické farnosti Kutná Hora.

Těšit se můžete také na pestrý program. Vystoupí zpěvačka Magda Malá a pro děti budou připravené tvořivé dílničky, sportovní koutek nebo tobogán na kačky. Kdo by se nemohl zúčastnit, může si startovní číslo kačky i přesto zakoupit a v případě výhry mu ji zašleme poštou. Vstup na akci je zdarma.

Děkujeme všem partnerům, kteří akci podpořili a všem dobrovolníkům, kteří nám s organizací pomáhají.

Středisko Na Sioně je jedním z deseti středisek Oblastní charity Kutná Hora. Posláním střediska je pomáhat tomu, aby každé dítě se specifickými potřebami naplno rozvinulo svůj potenciál a našlo cestu ke spokojenému životu a uplatnění ve společnosti. Sociální pracovnice provází děti se specifickými potřebami, nerovnoměrným nebo opožděným vývojem, s mentálním nebo pohybovým nebo kombinovaným postižením, děti s ADHD nebo autismem od narození do 26 let.

Marcela Mommersová, Oblastní charita Kutná Hora, foto pra

 

Zavřít menu