Designové trhy MINT Market se v červenci vrací do Kutné Hory

MINT Market jsou moderně pojaté trhy se svěží módou, šperky, designem, delikatesami, kosmetikou a dalšími poctivě zpracovanými výrobky, které poskytují prostor menším a začínajícím návrhářům a tvůrcům. V sobotu 13. července se vrátí do Kutné Hory. Tentokrát ale do Barborské ulice přímo k chrámu sv. Barbory, kde vznikne jedinečná designová zóna. Představí se tu více než 50pečlivě vybraných značek z celé České republiky, které tvoří lokálně, udržitelně a s láskou. Návštěvníci si tak budou moct od 10:00 do 17:00 osvěžit jarní šatník a užít si pohodovou a přátelskou atmosféru. Vstup je jako vždy zdarma a bez bariér. Navíc s sebou můžete vzít i své čtyřnohé miláčky.

_____________________________________________________________________

Za MINT Marketem stojí parta lidí, kteří pořádají úspěšné designové trhy už od roku 2010 a jako jediní vozí moderní a udržitelné zboží v rámci svých akcí po celé České republice. To, co začalo jako nápad pár nadšenců, kteří chtěli vytvořit pro sebe a své kamarády místo, kde budou moct prodávat vlastní značky, je v současné době alternativa nákupním centrům a platforma sdružující více než 1500 kreativců a malých firem pořádající pravidelné akce ve více než dvou desítkách měst. Trhy jsou známé svou přátelskou uvolněnou atmosférou a širokým výběrem fair-trade, eko, bio, zerowaste nebo upcycled výrobků. Designeři zase rádi využijí příležitosti prezentovat svoje výrobky širokému publiku, aniž by tomu museli věnovat všechen svůj čas nebo prostředky. „Podpora malých a lokálních značek je od samého začátku jednou ze základních myšlenek našeho projektu,“ dodává principálka Lenka Šašková.V roce 2023 se konalo58 prodejních dní v rámci 48 MINT Marketů. Celkem se za 14 let existence uskutečnilo už více než 350 akcí, které navštívilo přes 1 200 000 návštěvníků.

Seznam prodejců, aktuality a bližší informace najdete na webu https://www.mintmarket.cz/cs/trh/kutna-hora-3, ve Facebookové události https://www.facebook.com/events/993299422165190/nebo na Instagramu www.instagram.com/mintmarket.cz

 

MINT Market Kutná Hora No. 3

  1. 7. 2024

Barborská

10:00 – 17:00 (so)

Vstup zdarma

 

tz

Zavřít menu