Již třináctý ročník taneční soutěže O KUTNOHORSKÝ GROŠ se uskuteční tuto neděli ve velkém sále KD Lorec Kutná Hora. Soutěž je v i letošním roce součástí amatérské taneční ligy Svazu učitelů tance ČR a je vypsána v kategoriích Děti 1, Děti 2, Junior, Mládež, Dospělí a Senior. …………………………………………………………………………….

Kategorie jsou ještě dále rozděleny na kategorii standardních tanců, latinskoamerických tanců a kombinaci. V porotě kromě jiných zasednou i hvězdy televizního pořadu StarDance a to dvojnásobný vítěz tohoto pořadu Jan Onder a Eva Krejčířová účastnice třetí řady pořadu StarDance, partnerka Jaromíra Bosáka. Do poroty přijal pozvání i viceprezident Svazu učitelů tance ČR pan Jiří Plamínek. Kutnohoráci uvidí v soutěži krom jiných i úspěšné taneční páry domácí taneční školy, které v současné době vedou v žebříčku již zmíněné amatérské taneční ligy.

„Ve čtvrtek v nocu  je uzávěrka přihlášek, do této chvíle je přihlášeno přes sto osmdesát tanečních párů. Největší boj svedou taneční páry v kategorii Junior , kde se zaprezentovalo do každé ze třech skupin tanců  přes 30 párů,“ uvedl dnes za pořadatele Antonín Novák.

Akce je podpořena Městem Kutná Hora a také mnoha sponzory z řad podnikatelů. Všichni příznivci tance jsou srdečně zváni.

13. ročník taneční soutěže O KUTNOHORSKÝ GROŠ, velký sál KD Lorec, neděle 5. května. Začátek soutěží v 9.30 hodin. Vstupné 70,- Kč, děti zdarma.

Fotografie z minulých ročníků najdete ZDE.

.

O Kutnohorský groš 2013

 

 

.

Zavřít menu