Junák, Sokol, Denemark, KH-net a Charita, pět kutnohorských organizací, které mají jednu věc společnou – jsou neziskové. Těchto pět organizací se rozhodlo spojit své síly a uspořádat společný ples, který se uskuteční 31. ledna od 20. hodin v Kulturním domě Lorec. O taneční hudbu se postará kapela Matura band.

.
Cílem plesu však není jen si zatancovat, ale pobavit se i jinak. V průběhu večera bude možné se zúčastnit soutěží a projít si stanoviště, která si pro vás jednotlivé organizace připravily. Na skautském stanovišti vás například čeká sestavování ptačích budek. Můžete zhlédnout prezentace o činnosti všech pěti neziskovek a ochutnat občerstvení, které je pro každou z organizací nějakým způsobem typické. Celým večerem se pak jako červená niť bude vinout zábavná soutěž zvaná questing a nakonec možná přijde i kouzelník.
Příprava této akce probíhala již několik měsíců předem a vyústila nejen v ples, ale také ve společný projekt, který organizace na popud kutnohorského Junáka vymyslely a veřejnosti bude oficiálně představen právě 31. ledna, večer. Vstupenky v ceně 200,- Kč je možné zakoupit v informačním centru na Palackého náměstí a u všech pěti organizací, které ples pořádají.

Klára Procházková, tisková mluvčí Junáka Kutná Hora

.

Ples neziskovek

 

.

Zavřít menu