Chcete se zdokonalit v angličtině či němčině? Rádi poznáváte nová místa? Nemáte problémy s navazováním kontaktů? Máte možnost ubytovat hosty z partnerských měst? Pokud jste na všechny otázky odpověděli ano, tak právě vám je určena tato zpráva. …………………………………………………………………………………………….

Máte zájem o spolupráci s partnerskými městy Eger v Maďarsku a Bingen am Rhein v Německu? Pokud i zde je odpověď kladná, vyjádřete svůj zájem písemně e-mailem na adresu hnatkova@mu.kutnahora.cz nebo telefonicky na číslo 327710103. Na základě vaší odezvy bude projednána s partnerským městem možná výměna do rodin již od příštího roku.

Takto jsem vás v loňském roce na podzim oslovila. Zklamáním pro mě bylo, že o spolupráci s maďarským Egerem projevilo zájem pouze osm lidí a pouze dva zájemci by spolupracovali s německým Bingenem. Vzhledem k tomu, že jsem s oběma městy v úzkém kontaktu a cítím jejich zájem o tento druh spolupráce, opakuji svou výzvu ještě jednou.

Pokud vás nabídka tentokrát zaujala a máte zájem o tuto formu spolupráce, zašlete mi své kontaktní údaje nejpozději do 31. března 2013, abychom případně již v letošním roce uskutečnili nějakou akci.

Eva Hnátková

Nebyly nalezeny žádné obrázky

.

Zavřít menu