Město Kutná Hora vyhlásilo poptávkové řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu s názvem „Hydroizolace štítové stěny, Sedlecká 652, Kutná Hora“. Zájemci o účast v poptávkovém řízení mohou nalézt více informací na webových stránkách města nebo se obrátit přímo na Odbor správy majetku (p. Markéta Holubová, DiS., tel.č. 327710188).

.
Město Kutná Hora dále vyhlásilo poptávkové řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu s názvem „Oprava schodiště, teras a chodníků, U Havírny 921, Kutná Hora“. Zájemci o účast v poptávkovém řízení mohou nalézt více informací na webových stránkách města nebo se obrátit přímo na Odbor správy majetku (p. Markéta Holubová, DiS., tel.č. 327710188).

Město Kutná Hora dále vyhlásilo poptávkové řízení na veřejnou zakázku malého rozsahu s názvem „Oprava podlah v bytech č. 1 a 2, Sedlecká 652, Kutná Hora“. Zájemci o účast v poptávkovém řízení mohou nalézt více informací na webových stránkách města nebo se obrátit přímo na Odbor správy majetku (p. Pavel Procházka, tel.č. 327710189).

 

.

Zavřít menu