Dne 29. září 2014 bylo vyhlášeno pátrání po pohřešovaném sedmaosmdesátiletém muži. Muž byl naposledy viděn 28. září 2014 v 08:00 hodin ráno v místě trvalého bydliště v obci Nesměřice, kdy odešel neznámo kam a do současné doby se nevrátil. Fotografii pohřešovaného společně s popisem mají všechny hlídky policistů v teritoriu Kutnohorska, Zručska a současně i strážníci městských policií.

Pohřešovaný měl naposledy na sobě montérkovou soupravu modré barvy, zelenou kšiltovku a holiny. U sebe nemá doklady ani mobilní telefon. S nikým v obci se nestýkal, příbuzné nemohl navštívit. Často navštěvoval vlastní les – po levé straně od koupaliště (pod hrází VD Želivka).

Popis osoby: Zdánlivé stáří odpovídá jeho skutečnému věku, výška 170cm, hubená postava, krátké šedé vlasy, bezproblémová chůze.

Policie žádá veřejnost o spolupráci při pátrání po pohřešovaném. Občané, kteří by svými poznatky mohli přispět k jeho vypátrání, mohou oslovit kteréhokoli policistu nebo tak učinit na známé telefonní lince 158.

por. Mgr. Vendulka Marečková, tisková mluvčí P ČR Kutná Hora

.

Zavřít menu