Policisté žádají případné svědky o pomoc při pátrání po dosud neznámém pachateli vloupání do restaurace Barborka II v ulici 17. listopadu v Kutné Hoře, ke kterému došlo dne 18. února 2015 v čase od jedné hodiny v noci do půl osmé ráno.  

.

Dosud neznámý pachatel mezi 01:00 hodin do 07:30 hodin vnikl přes zadní nákladovou rampu do vnitřních prostor objektu pohostinství, kde vše prohledal a odcizil televizor s dálkovým ovladačem, tablet, dvě kasírtašky s finanční hotovostí, 21 kusů lahví různého alkoholu, 248 kusů krabiček různých cigaret a batoh. Před odchodem stačil vypáčit čtyři výherní automaty a odcizit zatím blíže neupřesněnou finanční hotovost. Svým jednáním způsobil škodu v předběžné výši 68 tisíc korun.
Policisté v této souvislosti žádají majitele nebo řidiče a spolucestující vozidla Opel Corsa, stříbrné barvy, který dne 18. února 2015, s tímto vozidlem opakovaně projížděl kolem 01:30 hodin až 02:55 hodin ulicemi 17. listopadu, Ortenova, Havířská stezka a Jana Zajíce o jeho přihlášení jako případného svědka šetřeného případu.
Dále žádají občany, pokud máte jakékoli informace k pohybu podezřelých osob či vozidel v okolí restaurace sdělte nám je přímo na Obvodním oddělení Kutná Hora či na telefonním čísle 974 875 700 nebo na bezplatné lince 158.

por. Mgr. Vendulka Marečková, tisková mluvčí P ČR Kutná Hora

.

Zavřít menu