Tak trochu jiný advent můžeme prožít spolu s osadními výbory Vnitřní Město, Hlouška i Šipší

Vánoce se blíží, nastal čas adventu, doba rozjímání a dobročinnosti… Letos to bude trochu jiný advent, než jak jej dosud známe. Asi se nebudeme moci setkat se všemi, objíždět příbuzné a známé, jak bychom si možná přáli. Připoutáni k domovu, ale o to více můžeme projevit sounáležitost s nejbližšími sousedy v okolí. Osadní výbory Vnitřní Město, Šipší a Hlouška ve spolupráci s Pečovatelskou službou připravily akci „Pečeme s Osadou aneb Vánoce za každým oknem ve městě“. Zapojit se může každý, kdo má chuť se podělit o své cukroví se seniory, kteří sami již péct nemohou.

Jak to celé proběhne? Stačí nám napsat na e-mail pecemesosadou@gmail.com, kolik cukroví nám můžete věnovat. Ve dnech 14.12. a 15.12. si cukroví po dohodě předáme. Cukroví pak připravíme k rozvozu pro Pečovatelskou službu, která jej svým klientům postupně předá. Budeme rádi, když pro naše nejstarší sousedy připojíte i nějaký osobní vánoční pozdrav či milé přáníčko. Není třeba nic kupovat, úplně postačí lístek se vzkazem psaný rukou, hlavně od srdce. Vaše přání obdarovaným předáme i s Vaším cukrovím, vše hezky vánočně zabalené.

Za organizátory akce: Jana Buřičová, Osadní výbor Vnitřní Město; Kateřina Daczická, Osadní výbor Hlouška; Martin Suchánek, Osadní výbor Šipší

Zavřít menu